Wilson Triniti: перший у світі “свідомий” тенісний м'яч

Wilson Triniti: перший у світі “свідомий” тенісний м'яч

Triniti - перший у світі “свідомий” тенісний м'яч, з інноваційним дизайном, який сприяє зменшенню впливу на навколишнє середовище. Інноваційний центр Wilson LABS, використав найсучасніші матеріали в розробці нового дизайну серцевини тенісного м'яча та його повстяного покриття. Це істотно збільшило термін експлуатації м'ячів.

Упаковка м’ячів Triniti виготовлена з переробленого картону та повністю підлягає подальшій переробці. Тенісний м'яч не змінювався кардинально протягом 40 років та сприяв проблемам звалищ по всьому світу. Тому ми вирішили переробити м'яч зсередини назовні, щоб бути більш бережнішими до нашої планети.

Серцевина Triniti виготовлена ​​з пластомерного матеріалу, який важить менше, ніж традиційна серцевина. Це дозволило розробникам потовщити стінки серцевини. Другий елемент - фетр. Інженери Wilson використовували фетр STR, який на 50% гнучкіший від звичайного фетрового м'яча.

Ці нововведення дозволяють м’ячам Triniti зберігати довговічність та продуктивність без упаковки в ПЕТ-контейнер під тиском. Упаковка Triniti виготовляється з вторинних матеріалів і повністю підлягає переробці. Ця зміна упаковки товарів є важливим моментом для індустрії тенісу, оскільки під час тренувань і великих турнірів використовуються тисячі нових м’ячів.

  • Полный комплект экипировки и снаряжения для лыжника
    16.09.2021

    Кто-то с нетерпением ждет лета, чтобы отправиться на море, искупаться и позагорать. А любители горных лыж не могут дождаться зимы, чтобы поехать на курорты и покататься по горным трассам. В отличие от морского отдыха, особенно пребывания в отеле, поездка в горы предполагает гораздо больше инвентаря и снаряжения. Поэтому, если Вы в первый раз собираетесь в Альпы или на Кавказ, а может и в более экзотичные места, то стоит предварительно заглянуть в магазин "Світ Спорту".