Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Wilson Triniti: перший у світі “свідомий” тенісний м'яч

Wilson Triniti: перший у світі “свідомий” тенісний м'яч

Triniti - перший у світі “свідомий” тенісний м'яч, з інноваційним дизайном, який сприяє зменшення впливу на навколишнє середовище. Інноваційний центр Wilson LABS, використавши найсучасніші матеріали в розробці нового дизайну серцевини тенісного м'яча та його повстяного покриття. Це істотно збільшило термін експлуатації м'ячів.

Упакування м’ячів Triniti виготовлена з переробленого картону та повністю підлягає подальшій переробці. Тенісний м'яч не змінювався кардинально протягом 40 років та сприявши проблемам звалищ по всьому світу. Тому мі вирішили переробити м'яч зсередини назовні, щоб бути більш бережнішими до нашої планети.

Серцевина Triniti виготовлена ​​з пластомірного матеріалу, який важити менше, ніж традиційна серцевина. Це дозволило розробникам потовсти стінки серцевини. Інший елемент - фетр. Інженери Wilson використовували фетр STR, який на 50% гнучкіший від звичайного фетрового м'яча.

Ці нововведення дозволяють м’ячам Triniti зберігати довговічність та продуктивність без упакування в Пет-Контейнер під тиском. Упакування Triniti виготовляється з вторинні матеріалів і повністю підлягає переробці. Ця зміна впакування товарів є важливим моментом для індустрії тенісу, оскільки під година тренувань і великих турнірів використовуються тисячі нових м’ячів.