Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Про нас

Магазин спортивних товарів «Світ спорту» існує вже більше 20 років і представляє в Україні ведучі світові бренди Salomon, Atomic, Wilson, Suunto, Patagonia, Asics, KJUS і Luxilon.
У нашому спорт магазині ви можете знайти спортивні товари на всі сезони.

Узимку в нас можна купити лижне екіпірування Atomic і Salomon і костюм, у якому будете добре виглядати на будь-якому гірськолижному курорті. Навесні, із приходом теплих днів, відправтеся в сплав на байдарках, прихопивши із собою в подорож кросівки-амфібії Salomon, які вбережуть ваші ноги у воді й додадуть комфорту відпочинку. Улітку вам не обійтися без кросівок Salomon, захищаючих м'яза й суглоби від зайвих навантажень, якщо ви аматор, приміром, пограти в теніс на відкритих кортах ракетками Wilson або зайнятися бігцем. Восени можна відправитися в похід в одязі й взуття Salomon, у якій вам не будуть страшні самі непередбачаються й нелітні погодні умови, побравши із собою спорт годинник Suunto з компасом або GPS навігатором, які допоможуть дотримуватися призначеного шляху.

Наші клієнти – не тільки спортсмени, але й аматори активного відпочинку, які розуміють, що будь-які види спорту, особливо великого спорту, можуть бути не зовсім безпечними для тіла й організму в цілому. Дійсні ентузіасти опікуються про те, щоб уберегти свої ноги від перенапруги, зайвої вологи й холоду, як і все тіло від морозів і вітру, тому звертаються до нас за самим теплим і зручним одягом і взуттям. Наші споживачі цінують якість і комфорт, і з кожною покупкою вони одержують краще!