Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Магазини Suunto у Києву, годинник з GPS, годинник для бігу, спортивний годинник з GPS

Спортивним годинником з GPS Suunto користуються як аматори, так і професійні спортсмени, адже обладнання надають максимально точні дані, а так само зчитують кардіо показники. Асортименти магазину «Світ спорту» представлений годинником для спорту, компасами, обладнаннями для занурення, усіма необхідними аксесуарами. Купити спортивні гаджети Suunto у Києву.

У вересні 2014 року була випущена довгоочікувана флагманська лінійка спортивних годин Suunto з GPS датчиком – Suunto Ambit3. Модельний ряд складається із двох напрямків – Suunto Ambit3 Peak і Suunto Ambit3 Sport. Приємне нововведення – можливість сполучення годин з iPhone і iPad! По Bluetooth на телефон або планшет можна передати не тільки результати ваших тренувань, але й швидко, прямо-таки на ходу настроїти годинник за допомогою телефону. Усі операції здійснюються за допомогою безкоштовного додатка SUUNTO MOVESCOUNT APP для iOS. По закінченню тренування Ambit3 автоматично синхронізується з вашим обліковим записом на Movescount.com, що дає можливість переглядати тренування відразу ж.

Як і раніше, модель Ambit поставляється в 2 видах комплектації: з поясом кардіопередавачем і без нього. Для тих кому необхідний повнофункціональний пульсометр, рекомендується повний комплект. Кардіопередавач Suunto Bluetooth Smart Sensor запам'ятовує пульс під час плавання, а після виходу з води передає всю інформацію на годинник. Його також можна використовувати не з годинником, а прямо синхронізувати з телефоном. Це дає можливість передавати дані по тренуванню в SUUNTO MOVESCOUNT APP (тільки для iOS) або в будь-яку іншу програму (iOS&Android), яка підтримує кардіопередавачі Bluetooth Smart.

Приємне нововведення в Ambit3 для тріатлетів - у режимі тренування тріатлон фіксується не тільки режим плавання, вело проїзду й перегони, але й час, витрачене в транзитних зонах, чого не було в попередніх версіях Suunto Ambit.

Як завжди, лінійка Ambit надає більш 5000 безкоштовних додатків, розширювальних функціонал годин. Це різноманітні додатки для бігу, гірськолижного спорту, конвертери величин, лічильники калорій, віртуальний тренер і інші. Якщо ви не знайшли потрібне вам додаток, ви можете створити його самостійно!

Увесь асортименти Suunto Ambit3 можна купити в магазині «Світ спорту» за адресою м. Київ, вул. Костянтинівська, 21.