Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Товари для великого тенісу, магазини Wilson у Києву, купити Wilson Київ

Продукція Wilson для тенісного спорту, бейсболу, волейболу, футболу не має собі рівних, відрізняється неповторним дизайном і гідними характеристиками. Бренд робить спортивний одяг різних моделей, рюкзаки, аксесуари й ще безліч усього, із чим радимо ознайомитися в даному розділі. В «Світ спорту» у Києву можливо купити товари для спорту Wilson.

В основі історії цілого століття немає іншої компанії, яка б була також тісно залучена у формування таких ігор як великий теніс, гольф, бейсбол, баскетбол, американський футбол, бадмінтон і сквош, як Wilson. Як творець проривних технологій, Wilson робив легендарні класичні товари й заробив високу репутацію у кожному виді спорту, у який був залучений. Wilson, підтримується поколіннями атлетів, є іконою у світі спортивного реманенту.

Загалом, області впливу можна розбити на три групи: Ракетні види спорту, Командні види спорту й Гольф. Головний офіс перебуває в Чикаго (США), підрозділу компанії перебувають у більш ніж 100 країнах миру.

Торговельна марка Wilson усім дуже добре відома. Я думаю, практично кожна людина бачила логотип з великою буквою "W" на товарах для великого тенісу, тенісних ракетках, м'ячах. У фільмі "Ізгой", з Томом Хенксом у головній ролі, знімався м'яч Wilson, який був кращим мовчазним другом героя Тома Хенкса.

Компанія найбільше відома виробництвом реманенту для великого тенісу й баскетболу. Такі відомі тенісисти, як Піт Сампрас, Роджер Федерер, Серена й Вінус Вільямс, Петра Квітова, користуються ракетками Wilson. Тенісні м'ячі Wilson є офіційними м'ячами Кубка Девіса, Кубка Федерації, Відкритого чемпіонату США по тенісу, Відкритого чемпіонату Австралії по тенісу, турнірів Sony Ericsson WTA Tour

У баскетболі компанія Wilson відома своїми м'ячами Solution, які поглинають вологу під час гри, тим самим зберігають контроль над собою. М'ячі Solution прийняті в якості офіційних для ігор у лізі Національної асоціації студентського спорту NCAA.