Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Магазини Salomon у Києву, купити Salomon Київ

Salomon – передовий світовий виробник, відомий чудовим спортивним одягом і екіпіруванням, чималу частину чого можна знайти в асортиментах продукції магазину «Світ спорту». Високоякісні теплі черевики, кросівки, куртки, штани й спорядження для лижного спорту випускаються в чоловічих, жіночих і дитячих моделях. Продаж спортивних захисних шоломів, окулярів, кріплень, повного екіпірування Salomon у Києву й Україні.

Бренд спортивних товарів Salomon заслужив визнання завдяки створенню революційного екіпірування, що скорило серця сотень тисяч новачків і професіоналів. За час усієї 65- літньої історії компанія, яка з'явилася в 1947 році у вигляді сімейного підприємства глибоко в серце Альп, випустила величезну кількість високоякісних спортивних товарів, і по сьогодні б'є рекорди популярності в усьому світі.

Саме Саломон розробив вистібаються й безпечні лижні кріплення, сконструював лижі з «талією» і ознайомив мир з карвінгом, спроектував твінтіп-лижі й відкрив екстрималам всеосяжний потенціал непідготовлених схилів для катання фрірайд.

Salomon: Вище, далі, впевненіше

Спектр виробленої брендом Саломон продукції дуже широкий, але одну з основних позицій займає гірськолижне спорядження, одяг і взуття. Професійні розроблювачі проектують кожну модель тієї або іншої категорії товару таким чином, щоб максимально убезпечити лижника або сноубордиста на крутих гірськолижних схилах і створити для спортсменів комфортні умови для досягнення нових цілей! Покупка продукції для спорту й туризму Саломон – це внесок у здоров'я й спортивний успіх!

Крім лижного екіпірування, бренд робить відмінне взуття, приміром, інноваційні кросівки для бігу, у тому числі по пересіченій місцевості. Довговічні матеріали й розрахована конструкція спортивному взуття підвищують її міцність і впевненість спортсмена в стабільному русі на ґрунтовому, кам'янистому, піщаному покритті

Надихаюча на старанні тренування одяг для спорту Salomon підходить як для занять у залі, так і на відкритому повітрі, до того ж, при будь-якій погоді. Такі утеплюючі позиції, як фліси, термобілизна, штани, захистять Вас від мінливих погодних умов.

Звичайно, як же не згадати й про спеціальному гірськолижному захисту від Саломон, захисту, якому довіряють беззастережно. Надійність екіпірування даного бренда не викликає найменших сумнівів, компанія впевнено стоїть на ногах, а її продукція надовго зайняла свою нішу на світовому ринку.

У магазині «Світ спорту» у Києву представлений вражаючий асортименти спортивного екіпірування, одягу, взуття й аксесуарів Salomon, які підготують до тренувань, як говорять, від голови до ніг. Професіонали бренда нагороджують своїх клієнтів чемпіонським настроєм і удачею!