Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Спортивні товари Asics Tiger

У будь-якому виді спорту будучи на будь-якому рівні підготовки важливо розуміти важливість добору одягу, взуття, які додають не тільки комфорту, але й упевненості в рухах і прийнятті спортивних розв'язків. Asics Tiger – це незмінна традиція й одночасно передові технології, що дозволяють домагатися на тренуваннях максимальних результатів. На сайті магазину «Світ спорту» чекає великий вибір спортивних товарів у стилі casual від компанії Asics Tiger.

Спортивні товари Asics Tiger призначені як для професіоналів, так і для новачків, адже першим продукція допомагає не сходити із призначеної дистанції, незмінно демонструвати кращі показники, а другим – познайомитися зі спортом і зрозуміти, що правильні фізичні навантаження з гарним екіпіруванням приносять справжнє задоволення, але ніяк не почуття дискомфорту. Унікальна продукція розроблена в стилі кежуал, завдяки чому відмінно виглядає в поєднанні з іншої повсякденним одягом.

Asics Tiger: Комфорт, витривалість, упевненість

Незалежно від того, для занять яким видом спорту ви підбираєте одяг і взуття, спортивний товар має ряд принципово важливих характеристик, покращують рівень відчуття власного тіла й надають сил при тренуваннях:

 • якість пошиття (акуратно зроблені шви не доставляють незручностей, зокрема, не натирають);
 • відвід вологи ( як одяг, так і взуття допомагають боротися із зайвою вологою, і, відповідно, позбавляють відчуття дискомфорту);
 • терморегуляція (продукція не дозволяє перегріватися або переохолоджуватися, що вкрай важливо для підтримки гарного здоров'я й самопочуття);
 • фіксація (взуття надійно закріплює стопи з метою безпеки суглобів);
 • амортизація ( більш актуально для взуття, показник впливає на здійснення характерних для конкретного виду спорту поштовхів і рухів).

Уся продукція для спорту від бренда Asics Tiger неодноразово тестується виробником, заслуговує визнання незалежних експертів, чию роль на себе беруть зірки світового спорту, і використовується мільйонами непрофесійних спортсменів і новачків, хто довірився даної компанії. Абсолютно весь асортименти відповідає вище перерахованим параметрам.

Компанія Асікс Тайгер робить продукцію для чоловіків, жінок і дітей, у різних розмірах, дизайнах і моделях. На сайті магазину «Світ спорту» представлені такі категорії товарів даного виробника, вироблені в стилі casual:

 • кросівки й снікерси;
 • толстовки й куртки;
 • футболки;
 • шорти й штани;
 • кепки;
 • носки.

Усе екіпірування, одяг і взуття бренда відповідає найвищим стандартам і завжди задовольняє побажання прихильників Asics Tiger, усі позиції мають досить тривалий термін служби, що також немаловажне для тих спортсменів, хто любить інтенсивні тренування й працює на витривалість і віддачу. Одяг і взуття не втрачають свій колір після прання, пружність і весь спектр унікальних характеристик.

У покупці спортивного товару краще довірятися професіоналам, а вибирати, безсумнівно, коштує лише оригінальну продукцію. У магазині «Світ спорту» можна купити саме те, що ви так давно шукали, – унікальний, високоякісний і стильний одяг і взуття Асікс Тайгер.