Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Купити гірськолижний одяг Kjus

Kjus, всесвітньо відомий бренд-виробник якісного й стильного гірськолижного одягу, представлений цілим асортиментами чоловічих, жіночих і дитячих позицій у магазині «Світ спорту». У наявності шапки, штани, реглани, куртки й багато чого іншого різних колірних розв'язків і моделей. Продаж унікальних товарів Kjus для лижного спорту в Україні.

Гірськолижний одяг KJUS для чоловіків, жінок і дітей – це надійність і впевненість на засніжених схилах. Бренд із кожним сезоном усе більше й більше прагне до досконалості, як у питанні функціональності продукції, так і візуальної привабливості. Співробітники Кьюс щиро віддані своїй справі, тому додержуються запопадливості підкорити нові вершини у всіх змістах цього вираження!

Бренд спортивного одягу й аксесуарів KJUS: Молодість і перспективи

Компанію KJUS по праву можна назвати молодий, адже перша колекція вийшла в 2000 році. Виробництво заснували Лассе Кьюс, норвезький олімпійський чемпіон з лижних перегонів, і підприємець зі Швейцарії Діді Серена. Безсумнівно, причетність успішного професійного лижника до створення бренда говорить про безкомпромісну якість продукції!

Компанія бере початок від розв'язку засновників створити одяг для г/л спорту й сноубордингу, яка буде дарувати абсолютну волю рухів і дійсний комфорт. Бренд рухається до великого майбутньому й підштовхує до нього новачків і професіоналів у сфері зимового гірського спорту.

На сьогодні представники Кьюс із упевненістю йменують лижний одяг власного виробництва технологічно просунутої, що досить виправдане цілим рядом впроваджених новацій. Компанія використовує на всіх етапах сучасну техніку й вкладає значні інтелектуальні ресурси для того, щоб лижники перестали турбуватися про вибір спеціального одягу, виграли час і можливості для досягнення успіхів.

«Ми знали, що на ринку з'явиться ефективний спортивний одяг, – говорить Лассе Кьюс, норвезька легенда лижного спорту й співзасновник KJUS. – 17 років через ми перевершили навіть наші власні очікування». Швейцарський міжнародний бренд заявив про себе не тільки завдяки неперевершеним лижним колекціям, але й продукцією для тенісу.

Асортименти лижного одягу Кьюс у магазині «Світ спорту», постачальника оригінальної спортивної продукції, складається з:

  • кофт – мінімум швів і приємні до тіла тканини;
  • курток – захисні матеріали й система терморегуляції;
  • штанів – комфортна посадка й продумане пошиття;
  • шапок – компактність і зручність.

У магазині «Світ спорту» у Києву можна купити одяг для лижного спорту KJUS з доставкою в будь-яке місто України. Співробітники будуть ради допомогти з вибором розміру або моделі, відвідаєте чи ви магазин або розмістите замовлення на сайті.