Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Спортивний одяг для чоловіків, жінок і дітей

Одяг для спорту від магазину “Світ спорту” – це впевненість у комфорті й безпеки кожного руху при заняттях бігцем, тенісом, сноубордингом і не тільки! Високоякісні матеріали служать протягом безліч сезонів, не втрачаючи своєї функціональності й зовнішньої привабливості. Купити стильний спортивний одяг Asics, Atomic, Salomon, Nike, Wilson за вигідною ціною. 

Вибір спортивного одягу – першорядне завдання як для новачка, так і для професійного спортсмена. Комфорт одягу для спорту багато в чому визначає якість тренувань і рівень спортивних успіхів. У магазині “Світ спорту” представлений великий асортименти одягу для чоловіків, жінок і дітей від світових брендів Salomon, Asics, Nike, Atomic, Wilson.

Купити одяг для занять будь-якими видами спорту

На нашому сайті ви можете замовити жіночий, чоловічий, дитячий одяг для бігу, тенісу, гірськолижного спорту, плавання і т.д. У магазині представлений широкий вибір моделей і розмірів, велика кількість різноманітних дизайнів. Кожна унікальна позиція має рядом технологічних розв'язків, які спрямовані на те, щоб одяг був максимально зручному, не тільки не створювала дискомфорту, але й сприяла більшій витривалості на спортивних майданчиках.

Серед основних категорій товарів:

  • Майки й футболки, реглани, чимала кількість яких виготовлено в стилі кежуал, завдяки чому одяг можна поєднувати й у повсякденних образах. Спортивні характеристики продукції підкорять увага новачків і професіоналів, усі товари від компаній Salomon, Asics, Nike, Atomic досить-таки довговічні навіть при інтенсивних тренуваннях.
  • Термобілизна високої якості, пошивши який дозволяє відчувати максимальну легкість, за рахунок крою одяг практично не відчувається на тілі, але при цьому відмінно регулює температурний режим, запобігає скупченню вологи. Термобілизна призначене для занять зимовими видами спорту, як наприклад сноубордингу, катання на гірських лижах, походів і різного роду подорожей.
  • Куртки, як і термобілизна, розроблені з урахуванням погодних умов, дозволяють комфортно почувати себе при низьких температурах, снігопаді, дощовій і вітряній погоді. Виробники впроваджують у свої продукти розробки, протестовані в найсуворіших умовах, що дозволяє завжди бути на крок спереду. Куртки від відомих компаній Asics, Patagonia, Kjus підходять і для повсякденного носіння.
  • Шорти й штани для чоловіків, жінок і дітей призначені для активного проведення часу, перегони, занять у тренажерному залі й на відкритих спортивних майданчиках.

Магазин “Світ спорту” здійснює продаж спорт одягу для тих, хто не представляє своєму життя без спорту й активного відпочинку. Одяг Патагонія, Саломон, Асікс, Найк, Атомік доводяться по душі цінителям високої якості, продуктивності й функціональності у всіх її проявах. Купити жіночий, чоловічий, дитячий одяг для спорту можна на сайті з доставкою по Україні або у фізичних магазинах у Києву.