Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Спортивне взуття для чоловіків, жінок і дітей

У магазині “Світ спорту” представлений чудовий асортименти взуття для занять у тренажерному залі й на відкритих майданчиках, кортах, гірських схилах від світових брендів Salomon, Wilson, Asics, Onitsuka Tiger, Nike, Atomic. Десятки моделей черевик і кросівок дозволяють вибрати саме ту позицію, яка буде сидіти на нозі максимально комфортно й залучати своїм унікальним дизайном. На сайті можна купити чоловіче, жіноче й дитяче взуття для спорту.

“Світ спорту” – розташований у Києву магазин, де можна купити якісне взуття для спорту на свій смак. В асортиментах взуття різних типів, кожний гість має можливість примірити в Києву ту або іншу модель, щоб переконатися в оптимальності посадки і якості продукції в цілому. На сайті є оригінальні товари від виробників Wilson, Nike, Atomic, Salomon, Asics, Onitsuka Tiger.

Фітнес, біг, теніс і гірськолижний спорт із взуттям від “Світ спорту”

Перед заняттями активними видами спорту необхідно підібрати зручне взуття, яке буде забезпечувати не тільки комфорт, але й безпека, адже розумний спорт завжди спрямований на підтримку й поліпшення здоров'я.

В “Світ спорту” можна купити взуття для:

  • Перегони на бігових доріжках у залі й на відкритих територіях. Кросівки для бігу мають унікальну конструкцію, оптимально сідають на нозі, забезпечують відмінну амортизацію, що у свою чергу дає безпека рухів для стоп, знімає навантаження із суглобів. Бігове взуття на високому рівні справляється із зайвою вологою під час інтенсивних тренувань, що запобігає натирання й забезпечує гарну гігієну.
  • Тенісу – чоловіче, жіноче, дитяче взуття для даного виду спорту від Асікс, Найк, Вілсон має специфічну підошву, яка гарантує чудове зчеплення з покриттям тенісних кортів і рівномірно розподіляє навантаження, тим самим знижуючи ризик одержання травми при відносно агресивній грі. Кросівки для тенісу, які можна купити в Києву з доставкою по всій Україні, проводять терморегуляцію й відвід вологи.
  • Гірськолижного спорту – г/л черевики забезпечують лижників достатньою стійкістю для певен катання. Лижне взуття фіксує ноги в такому положенні, щоб спортсмен міг по максимуму контролювати рух і спритний справлявся з непередбаченими умовами на схилах без ризику для здоров'я й самопочуття.
  • Туризму – черевики для активного проведення часу за межами міста, походів і іншого розраховані на суворі погодні умови, легко адаптуються до стопи й дають відчуття повного комфорту.

Крім вище перерахованих категорій, магазин “Світ спорту” також здійснює продаж спортивного взуття для повсякденного носіння. Кросівки для чоловіків, жінок і дітей від Wilson, Nike, Atomic, Salomon, Asics, Onitsuka Tiger, виготовлені в стилі кежуал, чудово сполучаються з не спортивним одягом, що робить їх просто-таки універсальними.

Купити взуття для спорту в Києву в магазині спорттоварів “Світ спорту”, доставка по всій Україні.