Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Спортивні черевики

У магазині “Світ спорту”представлений великий асортименти спортивних черевиків для різноманітного спорту, а так само лайфстайла. Якщо ви аматор туризму,трекінгу або просто аматор комфорту в щоденному житті, ви обов'язково знайдете щось підходяще для вас. У нас у магазині ви зможете знайти всі відомі бренди, такі як: Asics, Onitsuka, Nike, Wilson і Salomon. Ви завжди можете підібрати такий фасон, який вас буде залучати візуально, і буде комфортний у носку. На сайті можна купити чоловічі, жіночі й дитячі черевики для спорту й лайфстайла.

“Світ спорту” – розташований у Києву магазин, де можна купити якісне взуття для спорту на свій смак. В асортиментах представлена велика кількість різноманітних моделей, для різноманітного виду спорту й лайфстайла. Ви завжди маєте можливість примірити взуття в Києву, і переконатися в зручності моделі, а так само в якості наданого товару. На сайті є оригінальні товари від виробників Wilson, Nike, Atomic, Salomon, Asics, Onitsuka Tiger, Salomon.

Туризм, трекінг і лайфстайл із черевиками від “Світ спорту”

Для заняття спортом, дуже важливо вибрати такі черевики, які будуть мати міцність, були легк, що дихають, водонепроникними й мати жорстку конструкцію для захисту від травм. Адже черевики для такого виду спорту повинні забезпечити безпека своєму власникові.

В “Світ спорту” можна купити черевики для:

  • Туризму – підошва для даного типу спорту відіграє дуже важливу роль, по цьому до вибору взуття потрібно віднести серйозно. Черевики для туризму повинні зм'якшувати ударні навантаження, захищати від гострих предметів і мати гарне зчеплення. Наші черевики Salomon правильно фіксують ногу, для того що б позбавити вас від травм під час походу, і мінімізують навантаження на гомілковостопні.
  • Трекінга – чоловічі жіночі й дитячі черевики для трекінгу повинні мати більший рядом вимог. Тому що звичайно такий вид взуття потрібний для походу в гори, дуже важливо, що б черевики мали гарне зчеплення, були вологостійк, що дихають і притримували ногу при складних умовах походу.
  • Лайфстайлу – тому що погодні умови в місті бувають різні, важливо обзавестися черевиками для такого випадку. Мало того що ваша нога буде в теплі, до того всього ви будете виглядати стильно, і пересуватися по місту з комфортом. Вам не буде страшна ожеледь або калюжі, тому що даний тип взуття має високу вологостійкість і гарним зчепленням з поверхнею.

Купити черевики для спорту в Києву в магазині спорттоварів “Світ спорту”, доставка по всій Україні.