Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Спортивні кросівки для чоловіків, жінок і дітей

У магазині “Світ спорту”представлений величенний асортименти спортивних кросівок для різноманітного спорту, а так само лайфстайла. Якщо ви аматор бігу, боротьби, тенісу, туризму або фітнесу, ви обов'язково знайдете щось підходяще для вас. У нас у магазині ви зможете знайти всі відомі бренди, такі як: Asics, Onitsuka, Nike, Wilson і Salomon. Ви завжди можете підібрати такий фасон, який вас буде залучати візуально, і буде комфортний у носку. На сайті можна купити чоловічі, жіночі й дитячі кросівки для спорту й лайфстайла.

“Світ спорту” – розташований у Києву магазин, де можна купити якісне взуття для спорту на свій смак. В асортиментах представлена велика кількість різноманітних моделей, для різноманітного виду спорту й лайфстайла. Ви завжди маєте можливість примірити взуття в Києву, і переконатися в зручності моделі, а так само в якості наданого товару. На сайті є оригінальні товари від виробників Wilson, Nike, Atomic, Salomon, Asics, Onitsuka Tiger.

Фітнес, біг, теніс, туризм, боротьба й зал із взуттям від “Світ спорту”

Для заняття спортом, дуже важливо вибрати такі кросівки, у яких буде комфортно, і будуть досить добре фіксувати ногу й не сковувати її. Адже спорт існує для того, що б підтримувати й поліпшувати фізичне здоров'я.

В “Світ спорту” можна купити кросівки для:

  • Перегони – на відкритих територіях і в спортивних залах на бігових доріжках. Кросівки для бігу забезпечують комфорт і гнучкість, фіксують стопу й зменшують динамічні навантаження, а також рівномірно розподіляють вага тіла для ідеального торкання поверхні землі або біговий доріжки.
  • Боротьби – чоловічі й дитячі кросівки від бренда Асікс мають відмінні характеристики. Кросівки для боротьби зроблені з дихають матеріалів, а вставки із сітки надають вентиляцію.Також у борцівках відсутня ковзання, що надає зчеплення з поверхнею. У такий спосіб знижується ризик для одержання яких або травм під час гри.
  • Лайфстайлу – тут присутні моделі кросівок для чоловіків, жінок і дітей. Даний тип кросівок надасть комфорт і готовність до будь-яких дій. По повз той що вам буде комфортно, ви так само будете виглядати стильно. Дитячі кросівки оснащені світловідбивними панелями й дуже легені, що надає не тільки комфорт, але й безпека дитини.
  • Фітнесу й тренування – кросівки які мають антибактеріальний ефект, створюють сухий клімат для ноги. Так само обов'язково присутній вентиляція із сітки, відмінне зчеплення з поверхнею й зручні колодки. Такі кросівки ви можете придбати в Києву, з доставкою по всій Україні.
  • Туризму – призначені для різноманітних погодних умов, і мають усі потрібні характеристики. Що б почувати себе максимально комфортно, важливо що б взуття було легкому, мала захист від вологи, зчеплення з поверхнею й міцну шнурівку. Такі чоловічі й жіночі кросівки ви зможете знайти в нас у магазині.
  • Тенісу - спеціально розроблені для гри у великий теніс кросівки, створені як для новачків, так і для професіоналів. Тенісні кросівки захистять ваші ноги від перегріву, травм суглобів, натирань. А також зменшать ковзання й рівномірне розподілять навантаження по стопі

Купити взуття для спорту в Києву в магазині спорттоварів “Світ спорту”, доставка по всій Україні.

Фільтр
Розмір одягу
Технологія
Категорія Знижки
Ціна
  •  —  грн