Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Снікерси для спорту

У магазині “Світ спорту”представлений великий асортименти спортивних снікерсів для чоловіків, жінок і дітей. Даний тип кросівок ставиться до розділу "лайфстайл". З такими кросівками ви зможете розбавляти ваші щоденні образи й створювати образи в стилі кежуал, а так само використовувати їх у спортивних цілях. У нас у магазині ви зможете знайти всі відомі бренди, такі як: Asics, Onitsuka, Nike, Wilson і Salomon. Ви завжди можете підібрати такий фасон, який вас буде залучати візуально, і буде комфортний у носку. На сайті можна купити чоловічі, жіночі й дитячі кросівки.

“Світ спорту” – розташований у Києву магазин, де можна купити якісне взуття для спорту на свій смак. В асортиментах представлена велика кількість різноманітних моделей, для різноманітного виду спорту й лайфстайла. Ви завжди маєте можливість примірити взуття в Києву, і переконатися в зручності моделі, а так само в якості наданого товару. На сайті є оригінальні товари від виробників Wilson, Nike, Atomic, Salomon, Asics, Onitsuka Tiger.

Лайфстайл образи із взуттям від “Світ спорту”

Фасон кросівок за назвою "скнікерси" ставиться до підвиду спортивного взуття. Дизайн снікерсів навіяний епохою 60-х і 80-х років, і нагадують баскетбольні кросівки. Даний тип взуття дозволяє рухатися безшумно й з максимальним комфортом. Найчастіше снікерси мають товсту плоску підошву й масивний верх. Багато моделей оснащені такими характеристиками як:

  • Легка підошва;
  • Амортизація;
  • Зносостійкість;
  • Фіксування ноги;

Купити скнікерси й взуття для спорту в Києву в магазині спорттоварів “Світ спорту” для чоловіків, жінок і дітей, доставка по всій Україні.