Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Купити гірськолижні аксесуари й одяг Zanier у Києву

Європейський бренд гірськолижних аксесуарів Zanier скорив серця тисяч спортсменів якістю й `высокотехнологичностью`. Протягом безлічі років Зейнер – одна з передових компанії в даній сфері у світі. Зручність і здоров'я – основні орієнтири бренда в створенні інноваційних серій продукції для гірськолижних видів спорту.

Виробник поставляє лижні аксесуари, зокрема рукавички й бафи, на світовий ринок як для професіоналів, так і для новачків. З моменту випуску першої моделі продукції бренд Зейнер не перестає вдосконалювати технології й матеріали, задіяні в процесі створення максимально комфортних і безпечних товарів.

Компанія Зейнер випускає лижні аксесуари й одяг для чоловіків, жінок і дітей з урахуванням індивідуальних потреб і особливостей кожного. Zanier опікується про те, щоб спортсмени одержували можливість повною мірою відчути всі принадності гірськолижного спорту без ризику ушкоджень або травм.

На сайті магазину «Світ спорту» представлений великий асортименти товарів для г/л видів спорту Zanier, серед яких:

  • Гірськолижні рукавички/рукавиці – широкий модельний ряд дозволяє підібрати найкращий варіант: рукавички й рукавиці мають у своєму складі утеплювач, не що дозволяє змерзнути в гірських умовах, а також спеціальну водовідштовхувальну мембрану, що зберігає сухість, а разом з тим і комфорт рухів і захоплення. Зовнішня частина продукції виготовлена зі шкіри або синтетичного матеріалу за назвою Таслан. Моделі з Таслана можна стирати в пральній машині, що досить зручно як для догляду за гірськолижними рукавичками.
  • Бафи – лижні балаклави Занієр бережуть голову від впливу сильного вітру й роблять у такий спосіб терморегуляцію. Бафи-Маски відмінно сідають під захисні шоломи.
  • Носки для лижників – Zanier випускає гірськолижні носки не тільки винятково для жінок або чоловіків, але й унісекс, що робить їхнім універсальним спорттоваром. Носки для лижного спорту запобігають натиранню стоп, регулюють обмін тепла й вологи, тим самим лишаю лижників дискомфортних відчуттів під час катання на схилах.

Zanier використовує синтетичні й натуральні матеріали для створення гірськолижного одягу й аксесуарів з максимально ефективними характеристиками. Якісні рукавички, бафи, носки для г/л спорту Занієр поліпшують продуктивність спортсменів і дозволяють легше й швидше досягати нових результатів. Купити аксесуари для лижного спорту Zanier можна в магазині «Світ спорту» у Києву, Україні.