Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Товари для гірськолижного спорту й сноубордингу

Гірськолижні товари від визнаних брендів Atomic, Salomon і Zanier пройшли нелегкий відбір у професійних лижників і сноубордистів, чим довели свою перевагу перед іншими компаніями і якість перед самими собою й споживачами. Одяг, взуття, рукавички, захисні шоломи, лижі й лижні ціпки – усе це розміщене в даному розділі. «Світ спорту» здійснює продаж продукції для занять лижним спортом по всій Україні.

Гірськолижний спорт, популярний як узимку, так і влітку, дозволяє зануритися в атмосферу казкової зими й екстриму, відчути кожну клітку свого тіла. Лижі, як і сноуборд, викликають масу позитивних емоцій, розбудовують стійкість, витривалість і навіть гнучкість, дозволяють попрацювати над реакцією й віддачею власного тіла.

Щонайнайважливіші позиції для г/л спорту від Atomic, Salomon, Zanier 

Проаналізувавши специфіку гірськолижного спорту, можна виділити такі основні категорії необхідних товарів:

  • високоякісні й продуктивні лижі й лижні ціпки;
  • утеплений і міцний одяг;
  • надійний захист.

Новачки й професіонали приділяють максимум уваги екіпіруванню, адже важливість захисту на гірських схилах переоцінити важко. Захист необхідний не тільки від фізичних ушкоджень, викликаних падіннями або зіткненнями, але й від факторів з поза: занадто яскравого сонця, промені якого відбиваються від сніжного покриву й просто-таки засліплюють, різкого холодного вітру, морозу й ін.

Кожної з елементів спорядження необхідно обов'язково приміряти, що можна зробити в магазинах «Світ спорту» у Києву, адже всі позиції повинні щільно прилягати до тіла й голові, в те ж час не створювати зайвого тиску й не натирати. Кращі із кращих, компанії Atomic, Salomon, Zanier, опікуючись про потреби й інтереси своїх користувачів, випускають не тільки широкий модельний ряд продукції, але й розмірний, завдяки чому кожний може підібрати найбільш зручний шолом або, приміром, рукавички. Питання приміряння актуальне й для одягу, не тільки для предметів захисту.

Особливості спеціальної одягу для занять лижним спортом і сноубордингу полягають у терморегуляції, завдяки якій спортсмен не мерзне, захисту від сильного вітру й снігу. Атомік і Саломон відмінно працюють і над дизайном курток, штанів, чим підкорять аматорів стильного одягу. Спеціальна взуття робить надійну фіксацію стоп у найбільш вигідному положенні, захищає від забитий місць і ушкоджень.

Заслуговують довіри лижі й лижні ціпки від відомих брендів відкривають нові можливості на гірських схилах і самим своїм видом надихають на подолання нових і нових перешкод на шляху до вершин.

На сайті магазину «Світ спорту» можливо вибрати й замовити з доставкою по Україні ідеальні товари для гірськолижного спорту й сноубордингу Atomic, Salomon, Zanier: якісні, стабільні, високонадійні.