Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Гірськолижний Одяг

Гірськолижний спорт – це ентузіазм, прагнення одержати максимум емоцій і адреналіну, це надійні лижі, екіпірування й, звичайно ж, якісний одяг від світових брендів Salomon, Patagonia, Zanier. У магазині спортивних товарів «Світ спорту» у Києву представлений різноманітний асортименти кращого лижного одягу, доставку якої можна замовити по всій Україні.

Заняття лижним спортом і сноубордингом приносять незвичайне задоволення аматорам активного відпочинку, які не бояться екстриму й холодів. Новачки й професіонали рівносильне знаходять у даних видах спорту особливий шарм, криється в абсолютній волі, яку дарують гірські схили й власне тіло. Лижники й сноубордисти знають, що спеціальний одяг – основа основ, завдяки якій на трасах максимально зручно й безпечно рухатися.

Базовий одяг для гірськолижного спорту

Лижний одяг особливий характеристиками, які сприяють комфорту на схилах, не сковує рухів, не натирає. Високоякісна куртка, штани, термобілизна, носки найчастіше проводяться з мінімальною кількістю швів, які ще й обробляють спеціальним образом, щоб уникнути незручностей при носінні. Крім того, одяг виготовляють із найбільш оптимальних матеріалів, які відмінно пропускають повітря, але не дають змерзнути, а також вологу, але при цьому не дозволяють промокнути. Одяг для лижників має якості, здатні протистояти зимовим умовам, тоді як не завжди звичайні зимові куртки або штани готові повністю захистити.

Існує ряд предметів одягу, необхідних для занять лижним спортом і сноубордингом усім спортсменам, незалежно від рівня підготовки або показників майстерності. Найбільш актуальними можна назвати:

  • Куртка – добре зігріває, зовнішній шар не пропускає вологу й не дає снігу потрапити в рукава, завдяки чому спортсмен завжди захищений від переохолодження; вітростійкі, легені й надійні;
  • Штани – водостійкі й паростійкі, посадка запобігає влученню снігу за пояс, а велика кількість кишень дозволяють носити при собі необхідні речі без ризику їх ушкодження;
  • Термобілизна – одяг, яка надає впевненості й дає можливість в автономному режимі контролювати оптимальну температуру, роблячи тепло- і вологообмін; приємні до тіла матеріали практично непомітні при носінні;
  • Носки – високі й щільні, сприяють кращій фіксації ніг у черевиках і не дають стопам перегріватися; зм'якшують зіткнення із взуттям, тим самим запобігаючи поява натирань;
  • Рукавички – натуральні й синтетичні матеріали в комплексі гарантують кращий захист рук від морозів, а також яких-небудь ушкоджень при катанні.

Практично кожну з позицій одягу для лижного спорту й сноубордингу бренди роблять переважно в яскравих розцвіченнях, це підвищує помітність спортсмена на схилі, що у випадку невдалого з'їзду залучить підмогу. 

Купити гірськолижний одяг для чоловіків, жінок і дітей Salomon, Patagonia, Zanier у Києву й Україні можна в магазині «Світ спорту».