Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Купити гірські лижі Чоловічі, Жіночі в Києву, Україні

Лижні траси несуть у собі адреналін, заряд енергії й неповторних позитивних емоцій, рівних яким немає. Правильно підібране спорядження мінімізує ризики одержати травму, дозволяє почувати себе максимально комфортно й упевнено навіть у саму нелітну погоду. Купити товари для г/л спорту в Києву й Україні на сайті «Світ спорту».

Гірськолижний спорт користується величезною популярністю в багатьох країнах миру, куди, до слова, з'їжджаються жителі тих районів, географічні особливості яких не сприяють захопленню подібним видом спорту. Підкорити вершини – справа не з легенів, справа, що вимагає насамперед гарної фізичної підготовки і якісного, міцного спорядження.

У даному секторі як ніхто іншої зарекомендували себе бренди Salomon і Atomic, чий авторитет на ринку займає вищі позиції. Збалансовані характеристики товарів для г/л спорту, які можна купити в магазині «Світ спорту», працюють на розвиток спритності, гнучкості, майстерності новачків і представників професійного спорту.

Існує три основні позиції товарів, катання на лижах без яких просто-таки неможливо:

  • Гірські лижі – вибір тут настільки великий, що розбігаються очі: виробники з кожним сезоном і роком усе більше розширюють асортименти, щоб задовольнити потреби сучасних лижників, адаптувати продукцію до різноманітних стилів їзди, показникам кожного унікального спортсмена та ін.; приналежність лиж можна розділити за такими критеріями, як: рівень підготовки, фізичні показники й піл спортсмена, переваги по довжині, матеріалі й дизайну продукції.

  •  Гірськолижні черевики – ключовий елемент екіпірування, відповідальний за безпеку й здоров'я не тільки стоп, але й усього тіла, адже знижує навантаження на хребет і суглоби під час їзди; матеріали не дозволяють ногам переохолоджуватися або перегріватися, що вкрай важливо для стійкості на г/л схилах.

  •  Гірськолижні ціпки – опора, у якій бідують не тільки початківці лижники, але й професійні; предмет екіпірування дає можливість зайняти надійну позицію на схилі, не втрачаючи напрямку й упевненості у власній маневреності. Міцні матеріали сприяють міцності ціпків, які витримують більші фізичні навантаження, тиск, а також стійкі перед помірними механічними впливами. 

Екіпірування для занять лижним спортом Саломон, Атомік проводиться в різних моделях, розмірах, розцвіченнях і дизайнах, що дозволяє дати волю фантазії й підібрати такий комплект, який буде не тільки забезпечувати безпека, але й приносити естетичне задоволення на гірськолижних схилах і трасах для фрірайда.

Магазин «Світ спорту», кілька крапок якого розташовані в Києву, здійснює продаж товарів для лижного спорту Salomon і Atomic для чоловіків, жінок і дітей з доставкою в будь-яке місто України.