Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Гірськолижні черевики

Високоякісні гірськолижні черевики Salomon і Atomic – це застава безпечного й приємного катання початківців лижників і професійних спортсменів. Продуманий дизайн у комбінації з безкомпромісною функціональністю надають упевненості й маневреності на схилах будь-якого роду. Магазин «Світ спорту», розташований у Києву, здійснює продаж черевиків для г/л спорту Атомік, Саломон для кращих із кращих і тих, хто прагне ними стати.

Надійна опора – важливий аспект при заняттях будь-яким видом спорту, у тому числі й лижним. Гірськолижні черевики – найкраще взуття для спортсменів будь-якого рівня підготовки: новачків, аматорів, професіоналів. 

Важливо не забувати, що на гірськолижних трасах здоров'я не повинне уступати екстремальним прагненням. Саме тому такі всесвітньо відомі бренди як, наприклад, Salomon і Atomic роблять черевики, первинне й ключове завдання яких – убезпечити лижника й дати йому впевненість у кожному кроці й русі.

Як серед великого асортиментів черевиків для г/л спорту вибрати оптимальне взуття?

У виборі гірськолижних черевиків необхідно враховувати чимало факторів, граючих значну роль у процесі всього катання. Як і самі лижі, кожна з позицій модельного ряду черевик має різне призначення, тому їх ділять на:

  • універсальні;
  • спортивні;
  • для фрірайда;
  • для фрістайлу.

На продуктивність черевиків впливають обидві їх частини: внутрішня й зовнішня. Внутрішня відповідає за терморегуляцію й зручність, якісні матеріали, які використовують виробники Атомік і Саломон, створюють відчуття легкості, надають м'якості й дарують стопам комфорт. Зовнішня частина відповідальна за кут нахилу ніг, твердість усього черевика, його основні фізичні показники й кріплення до лиж. Функціональність внутрішньої й зовнішньої частини даному взуття в комплексі націлена на гарний рівень їзди зі збереженням стоп в оптимальній позиції.

Розглядаючи такий показник, як твердість, варто розуміти, що більш тверді черевики дарують спортсменові максимально точний контроль над лижами, що критично важливо для аматорів екстремального катання. Менш тверді, у свою чергу, ідеально підходять для тих, хто займається лижним спортом у якості хобі, хто любить підготовлені схили й спокійний стиль катання.

Кожний лижник індивідуальний, має унікальні навички й показниками тіла й стоп, у тому числі, саме тому виробники наполегливо рекомендують ураховувати при виборі ріст і вага спортсмена на ряді з особливостями схилів. Існує розрахунки співвідношення показників росту й ваги лижників і кращих розв'язків у доборі лижних черевиків, чому наші співробітники готові з вами неодмінно поділитися.

Фахівці-Консультанти магазину «Світ спорту» з більшим задоволенням допоможуть підібрати чоловікам, жінкам і дітям гірськолижні черевики, з якими їзда буде приносити ще більше задоволення й захоплюючих емоцій. Купити черевики для г/л спорту Salomon і Atomic у Києву й Україні.