Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Шануються покупці!

Ми прагнемо зробити online-шопінг для Вас максимально простим і приємним!

Іноді товар може не підійти або не сподобатися, тому ви завжди можете повернути його в плині 14 календарних днів після доставки (одержання в кур'єра або у відділенні «Нова Пошта»).

Щоб повернути товар, необхідно зробити наступне:

 1. Вислати на електронну пошту svitsportu.kiev@gmail.com наступні документи, без яких строки повернення можуть збільшитися: У темі листа вкажіть номер замовлення, яке Ви повертаєте.

  Акуратно впакуйте товар В ОРИГІНАЛЬНЕ ВПАКУВАННЯ в повній комплектації (товари, поставляються в комплекті, необхідно повертати також у комплекті). Звернетеся в будь-яке відділення «Нова Пошта» і відправте товар разом з заповненими документами на повернення нам. Усі дані для оформлення повернення у відділенні «Нова Пошта» будуть зазначені у відповіді на лист із заявою на повернення. У Заяві на повернення, правильно й розбірливо заповнюйте банківські реквізити, для повернення засобів.

 2. Повернення засобів здійснюється протягом 14 банківських днів з дати подачі заявки.
 3. На жаль, ми не зможемо прийняти повернення в таких випадках:
  • Після 14-ти днів з моменту його одержання;
  • При відсутності «Заяви на повернення товару» з обов'язковою вказівкою причини повернення й «Товарного чека»;
  • При неповній комплектації повернення: відсутності впакування, у якому вам товар був доставлений, ярликів, етикеток і ін.;
  • Якщо товари були у вживанні.

Також ми не зможемо оформити повернення на Товари перелік яких визначений Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 г

ПІБ
Ваш E-mail
Контактний телефон
№ замовлення
№ рахунку + МФО банку
№ карти для повернення
Сума, грн
№ ТТН і коментарі
* Обов'язково для заповнення