Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Товари для великого тенісу

Активний спорт – для тих, хто не сидить на місці, хто розуміє: у русі криється життя! Великий теніс – вибір представників усіх вікових груп десятків країн, вибір певен у своїх силах і цілеспрямованих гравців. «Світ спорту» здійснює продаж кращих товарів для тенісних ігор з доставкою в будь-який куточок України.

Теніс – це гра для прихильників великого спорту й аматорів активного відпочинку, гра, яка допомагає піднестися духом, повірити в себе й крок за кроком, кидок за кидком добитися грандіозних результатів. Тенісисти будь-якого рівня підготовки інформовані про те, як, у чому й із чим можна, або навіть необхідно виходити на корт. Теніс не є екстремальним видом спорту, під час гри не задіють важке або небезпечне встаткування, але проте безпека в питанні підготовки посідає не останнє місце, як і комфорт, багато в чому відповідальний за якість занять і відчуття на майданчику.

Тенісна продукція: більше, чим просто ракетка, одяг і взуття

У початківців спортсменів нерідко виникають труднощі з добором і покупкою необхідного одягу, взуття й дріб'язків, граючих чималу роль у процесі гри. Наша команда з більшим задоволенням допоможе тим, хто з тенісом поки що на «ви», розповість про всі тонкощі вибору одягу й устаткування для цього, видалося б, легкого виду спорту. З усіма питаннями, що цікавлять вас, ви можете звернутися до менеджерів і консультантам фізичних магазинів у Києву або ж зв'язатися з нами онлайн.

Новачок ви або професіонал у сфері великого тенісу, ваш арсенал повинен складатися з таких основних позицій:

  • Ракетка – центральний об'єкт у руках тенісиста повинен бути якісним і максимально зручним, віддавати перевагу коштує брендової продукції, чия продуктивність не один раз доведена професіоналами світового спорту.
  • Кросівки – спеціалізоване взуття, відповідальна серед іншого за фіксацію стопи, певен зчеплення з поверхнею корту й постійну терморегуляцію.
  • Одяг – фокус у виборі зосереджений на зручності, здатності матеріалів регулювати рівень вологи й температуру тіла й, звичайно ж, дизайні.
  • М'яч – якість матеріалів – основна вимога до даної позиції.

Серед додаткового встаткування вам може знадобитися:

  • Сумка або рюкзак;
  • Чохол;
  • Струни;
  • Сітки;
  • Аксесуари.

Помніть, ви унікальні, одяг і взуття для тенісу повинні просто-таки ідеально вам підходити й радувати тіло на корті. Не зупиняйтеся на варіантах, робіть однозначний вибір! Купити тенісну продукцію Wilson, Asics, Nike у Києву й Україні можна на сайті магазину «Світ спорту».