Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Чохли для великого тенісу

Чохли для тенісного встаткування розроблені для надійного зберігання й перевозу ракеток, м'ячів і аксесуарів. Перевага варто віддавати тільки продукції перевірених компаній-виробників, якість якої відповідає найвищим стандартам. Купити тенісні чохли в Києву, Україні в магазині спортивних товарів «Світ спорту».

Тенісний чохол: чому дана річ просто-таки незамінна?

Даний розділ нашого сайту по більшій частині орієнтований на професійних тенісистів і тих, хто нерідко бере участь в аматорських виїзних матчах, адже чохли для тенісу розроблені для далекого транспортування, хоч їх можна використовувати й для недалеких поїздок. Особлива продукція тим, що місткість її може бути розрахована на різну кількість ракеток:

  • 3 шт.;
  • 6 шт.;
  • 9 шт.;
  • 12 шт.

Вибір розміру прямо залежить від мети використання чохла. Чохли для тенісу, призначені для великої кількості ракеток, частіше використовуються спортсменами в тривалих або далеких подорожах, виїздах на змагання.

Надійні брендові чохли на «відмінно» справляються зі своїм ключовим завданням: захистом ракеток від подряпин, надмірної вологи, сонячних променів і інших видів механічного або фізичного впливу. Що немаловажне, спеціальні чохли втримують у цілості струни ракеток, не дозволяють їм порвати.

Міцний корпус чохлів дозволяє подорожувати з повним спокоєм і впевненістю в цілості й схоронності набору улюблених ракеток. Чохли мають велике відділення й маленьке, яке можна використовувати для перевезення дрібних коштовних речей або аксесуарів для спорту. Чохли не габаритні, мають лаконічну форму й стриманий дизайн, завдяки чому візуально надають спортсменові елегантності й заявляють про його почуття стилю.

На нашому сайті представлені моделі чохлів різних розмірів, сезонів, розцвічень, для чоловіків, жінок, унісекс. «Світ спорту» здійснює продаж тенісних чохлів по всій Україні.