Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Тенісні сумки й рюкзаки

Спеціальні сумки й рюкзаки для великого тенісу дозволяють практично помістити все необхідне для гри на корті. Якісні, не важкі матеріали й міцне пошиття – те, завдяки чому брендам можуть гарантувати значний термін служби продукції. Купити тенісні сумки й рюкзаки Nike, Asics, Wilson у Києву й Україні можна на сайті магазину «Світ спорту» або у фізичних крапках, адреси яких зазначені в розділі «Магазини».

Спортивними сумками й рюкзаками користуються всі тенісисти: новачки, аматори й професіонали, чоловіки, жінки й діти, адже носити тенісні ракетки, взуття, одяг, м'ячі у звичайних сумках або рюкзаках не тільки незручно, але й небезпечно стосовно самого реманенту. 

Про особливості сумок і рюкзаків для великого тенісу

Наша команда фахівців склала для вас список основних переваг тенісних сумок і рюкзаків, який напевно поміняє ваше відношення до зберігання встаткування, якщо ви поки ще мало ознайомлені із цим, або ж закріпить старі пізнання.

И так, при виборі завжди необхідно пам'ятати, що якісні сумки й рюкзаки – це: 

  • Місткість – розміри продукції надають можливість зручно розмістити ракетку, скласти одяг, не пом'явши її, а також взуття й аксесуари в різних відсіках, що послужить і на користь гігієни.
  • Міцність – щільність матеріалів відповідає за термін служби продукції і її гідні фізичні характеристики.
  • Терморегуляція – структура тканин, з яких пошиті сумки й рюкзаки для великого тенісу, відмінно регулює співвідношення температур, не дає екіпіруванню перегріватися або переохолоджуватися, що позитивно позначається на характеристиках продукції.
  • Захист від вологи, палючого сонця й перепадів температур – влучення вологи на тенісні ракетки й аксесуари або різка зміна температурного режиму вже точно не поліпшать їхню продуктивність, спеціальна сумка або рюкзак відмінно захистить ваші речі від несподіваного дощу, пов'язаних з погодними умовами змін температури й пр.
  • Захист від механічних ушкоджень – якісне тенісне встаткування, одяг і взуття вимагають відповідного відходу й захисту від падінь і ударів, із чим спеціальні рюкзаки й сумки прекрасно справляються.

У нашому асортиментах є безліч моделей тенісних сумок і рюкзаків від світових брендів Wilson, Asics, Nike, які привертають увагу незвичайним форматом і стилем. Продаж здійснюється по всій Україні.