Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Купити Тенісні М'ячі

Тенісний м'яч – у прямому й переносному значенні слова центральний об'єкт у грі на корті. М'ячі, представлені на сайті магазину «Світ спорту», роблять кращі спортивні компанії, які у виготовленні продукції беззастережно враховують усі критично важливі показники й характеристики. Купити м'ячі для тенісу в Києву, Україні.

Новачки, як і професіонали, повинні знати, що тенісний м'яч – це не просто реманент, це елемент гри, визначальний стиль і способи її ведення. Збірні всіх країн досить ретельно підходять уводити, увести до ладу питанню вибору тенісного м'яча, адже розуміють, що перемога чимало залежить від устаткування, екіпірування. Такі виробники, як Wilson, незмінно займають місце на світових кортах під час найважливіших тенісних заходів.  

Вибір тенісного м'яча: на що варто звернути увагу

М'ячі для великого тенісу у цілому краще підбирати під корт і згідно з рівнем підготовки й екіпірування спортсмена. Тенісні м'ячі мають рядом характеристик, які не можна позбавляти уваги. Серед основних властивостей:

  • Ворс – густота й довжина ворсу визначає ігрове покриття (адже воно відповідає за поведінку м'яча при відскоку): природній корт (ґрунтовий, трав'яний) – м'якше ворс.
  • Вага – у середньому 56,0-59,4 г.
  • Діаметр – приблизно 65,41-68,58 мм; як і вага, діаметр має на увазі використання ракеток певної структури.
  • Тиск – внутрішній тиск відповідальний за пружність м'яча для тенісу: чому воно вище, тем швидше й енергійніше гравець реагує на подачі супротивника.
  • Колір – індивідуальні переваги гравців.

Фахівці розділяють м'ячі для тренувань і для змагань. Особливість перших у тому, що вони більш довговічні, стійкі до зношування, внутрішній тиск у них вище, що надає спортсменам можливість максимально інтенсивно тренуватися й вигострювати майстерність вести гру.

Крім звичайних м'ячів для тенісу, на сьогоднішній день на ринку існують також дитячі ( для дітей до 10 років), більш легені, зі зниженим рівнем тиску. Спеціальні м'ячі для дітей дозволяють останнім упевнено розбудовувати навички гри на кортах і в залі.

На сайті магазину «Світ спорту» можна вибрати й купити високоякісні тенісні м'ячі для гри на кортах із природнім і синтетичним покриттям, для дітей, початківців гравців і професіоналів.