Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Аксесуари для Тенісу

Тенісні аксесуари – дріб'язки, які виручать на корті в потрібний момент або нагадають про улюблене заняття. У даному розділі сайту магазину «Світ спорту» поданий великий вибір обмоток, напульсників, рушників, брелоків. Позиції можуть стати відмінним подарунком тому, хто живе тенісним спортом або принаймні ним захоплюється. Купити аксесуари для великого тенісу в Києву й Україні.

У процесі тенісної гри важливі не тільки ракетка, м'яч, одяг, не варто забувати й про деталі, нерідко мають дуже важливе призначення. Чемпіони світового великого тенісу, приміром, не обходяться без напульсників і обмоток для ручок ракеток, що говорить про важливість їх застосування. Асортименти нашого магазину націлено допомогти кожному новачкові, професіоналові, аматорові досягтися дійсної майстерності, спритності, розвити швидку реакцію й справжню витривалість.

Співробітники «Світ спорту» підібрали краще з аксесуарів для тенісу декількох останніх сезонів, серед іншого:

  • Обмотки для тенісних ракеток – спеціальні стрічки для намотування на ручки ракеток, завдяки яким остання більш упевнено лежить у руці, а долоні менше зазнають фізичному впливу ракетки: менше натираються. Наш асортименти пропонує широку колірну гаму, різноманітні набори. Усі моделі мають інноваційні технології, що вдосконалюють їхній потенціал.
  • Напульсники – маленький, але тому не менш важливий елемент екіпірування спортсмена, адже під час різких ривків захищає кисть руки від травм, а також не дозволяє волозі попадати на ручку ракетки, тим самим підвищуючи надійність хвата. На нашому сайті представлена безліч позицій, що приваблюють не тільки своїми фізичними властивостями, але й чудовим дизайном.
  • Рушника – м'який і приємний до тіла предмет гігієни з емблемами впізнаються по усьому світу брендів безсумнівно прийде по душі всім, чия душа лежить до тенісу.
  • Брелоки – невеликий презент-символ, який неодмінно порадує й маленького чемпіона, і того, хто неодноразово ставав визнаним усіма переможцем у турнірах.

Продаж тенісних аксесуарів для чоловіків, жінок і дітей у магазині «Світ спорту» у Києву з доставкою в будь-яке місто України.