Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Кросівки Для Тенісу, купити Тенісне Взуття для Чоловіків, Жінок і Дітей

Тенісні кросівки – це опора й підтримка кожного тенісиста: новачка й профі. Високоякісні матеріали, добре продумані технології й оригінальний дизайн – ключові критерії тенісного взуття від брендів Wilson і Asics. Купити тенісні кросівки Wilson і Asics у Києву й Україні на сайті й у магазині “Світ спорту”.

Теніс – гра, що вимагає рухливості й швидкої реакції, для максимального досягнення чого необхідно підбирати оптимальний одяг і взуття, комфортну й надійну. Тенісні кросівки розроблені таким чином, що покривають потреби в зручності, терморегуляції, захисті й не тільки! Чому все-таки для занять даним видом спорту варто звернутися саме до спеціальних тенісних кросівкам?

Чому тенісні кросівки, а не просто спортивні?

Нерідко початківці тенісисти вважають, що в грі можна брати участь просто в спортивному взутті. Звичайно, можна. Але коштує чи воно того? При підході до вибору взуття для тенісу необхідно враховувати, що спеціальні кросівки сприяють:

  • зменшенню навантажень на суглоби стоп і хребет при стрибках за рахунок пружинистої гнучкої підошви;
  • запобіганню натирань і інших незручностей;
  • фіксації ноги за рахунок широкого язичка й щільної шнурівки;
  • терморегуляції, адже сітчасті матеріали, використовуються в якості елемента тенісних кросівок, відмінно пропускають повітря, що не дозволяє стопам “паритися”;
  • мінімізації ковзання за рахунок малюнка підошви, відмінно компонуючого з покриттям тенісного корту;
  • рівномірному розподілу навантаження завдяки спеціальним устілкам.

Шукайте взуття для тенісу, зверніть увагу на кросівки для тенісу Вілсон і Асікс

Серед моделей тенісних кросівок Вілсон для чоловіків, жінок і дітей радимо звернути увагу на лінійки: 

  • Wilson Rush Pro – кросівки, які ідеально підходять для початківців тенісистів: взуття стабільне й стійка, підошва відмінно почуває себе на кортах;
  • Wilson Kaos Comp – легке й м'яке взуття, яке щільно сидить на нозі; виготовлена із синтетичних матеріалів, революційні технології позитивно впливають на відчутність під час занять тенісом і термін служби кросівок. 

Самими затребуваними й позитивно нашумілими моделями тенісних кросівок Асікс є:

  • Asics Gel-Resolution – жіночі й чоловічі кросівки даної моделі створені по різних технологіях з урахуванням будови стоп, але все взуття має більш товсту в порівнянні з іншими моделями підошву, ділянка п'яти має гелевим складом, підвищуючим плавність рухів;
  • Asics Gel-Dedicate – безшовне взуття для великого тенісу для новачків, має поліпшений гумовий склад, гель не тільки в п'яті, але й у зоні носка, а п'ята запам'ятовує індивідуальну форму стопи. 

Вибір кросівок Wilson і Asics дуже широкий, ви можете замовити, що сподобався модель тенісного взуття в нашому інтернет-магазині або відвідати фізичні крапки в Києву!