Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Купити Тенісні Струни

У магазині «Світ спорту» у Києву представлений асортименти струн для тенісних ракеток різного діаметра (або калібру), кольору, метражу, із синтетичних і природніх матеріалів. Різноманітність тенісних струн розширює коло вибору гравця й спектр можливостей, дозволяє кращим образом укомплектовувати ракетки для певен і гідної гри!

Тенісні струни – маленький, але дуже важливі елемент гри. Від міцності, якості, пружності натягу струн залежить плин гри, адже саме завдяки струнам гравцям вдається відбивати м'ячі. Кожний з параметрів вносить свою лепту в продуктивність ракетки для великого тенісу: приміром, чому сильніше натягнуті струни, тем оперативніше м'яч відскакує від струнного полотна й тем жвавіше сама гра.

Про найбільш важливі особливості струн для тенісних ракеток

На сучасному ринку представлені струни із синтетичних матеріалів і натуральних. Звичайно, природні вважаються кращими, але, скоріше, менш практичними, адже коштують значно дорожче, зношуються швидше, та й втрачають свої характеристики при змінах вологості або температурного режиму. Натуральні струни найчастіше вибирають професійні гравці.

Синтетичні струни по перерахованих вище пунктах перевершують над тими, що виготовлені з натуральних матеріалів: вони більш доступні з погляду вартості, значно більш довговічні, стійкі перед змінами погоди й умов зберігання.

Синтетичні струни виготовляють в основному з:

  • Нейлону – зручні для тренувань, зносостійкі, пружні; більшість новачків і аматорів тенісного спорту вибирають подібні, виходячи з універсальності.
  • Поліестер – підходять для тих, хто любить агресивний стиль ведення гри, основна перевага в тому, що вони тривалий час зберігають твердість.
  • Кевлара – максимально довговічні й дешеві, нерідко їх комбінують зі струнами з інших матеріалів з метою підвищити продуктивність ракетки.

Рівень твердості струнного полотна тенісної ракетки залежить від потужності натягу, матеріалу, з якого виготовлена струна, розміру голівки ракетки й від щільності самої струнної сітки, що необхідно мати на увазі при заміні. Експерти відзначають, що через 20-25 годин гри синтетичні струни втрачають свою пружність і натяг, тому радять що займаються 2-3 рази в тиждень гравцям міняти струни відразу, як тільки продуктивність ракетки знижується. Тенісистам-Аматорам фахівці радять міняти струни раз у сезон.

«Світ спорту» здійснює продаж тенісних струн по всій Україні, в асортиментах лише неперевершені позиції кращих виробників.