Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Устаткування (сітки) для великого тенісу

Пружні й довговічні тенісні сітки – незамінний атрибут гри на корті. Брендова продукція, виготовлена з міцних матеріалів, прослужить протягом тривалого періоду часу. Продаж сіток для тенісних кортів у Києву й Україні в магазині спортивних товарів «Світ спорту».

Існує безліч бюджетних варіантів сіток для тенісних кортів, але варто віддавати перевага продукції визнаних брендів, ціна в співвідношенні з якістю якої повністю виправдана. Переваги брендових сіток очевидні: вони менше розтягуються й рвуться при влученні тенісного м'яча, більш стійкі до впливу погодних умов (дощу, пекучому сонцю, ультрафіолетовому випромінюванню, вологості повітря; даний пункт актуальний для сіток, установлених на кортах під відкритим небом).

Вибираючи тенісну сітку, обов'язково потрібно звертати увагу на експлуатаційні характеристики, міцність матеріалу й вид в'язання ниток.

Види тенісних сіток і їх призначення

Фахівці ділять тенісні сітки на:

  • вузликові – практичні сітки, найчастіше використовуються новачками й аматорами на невеликих кортах; особливість даної категорії в тому, що моделі відмінно витримують помірні навантаження, перераховані вище; нерідко вузликові сітки використовують для огородження корту з метою запобігти вильоту м'яча за межі поля;
  • безвузликові – виготовлена продукція не утворює вузлики, що є більшим плюсом у процесі гри на корті; вартість мало відрізняється від вузликових.

Брендові сітки, представлені в асортиментах магазину «Світ спорту», оптимальні для установки як на відкритих кортах, так і на кортах у спеціальному спортивному залі. Наша продукція має тривалий термін служби, стійка до характерних для тенісу фізичним і механічним впливам.

Купити сітки для великого тенісу на сайті магазину «Світ спорту» з доставкою в будь-який куточок України.