Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Купити чоловічі, жіночі і дитячі ракетки для тенісу, Україна

Тенісні ракетки – основа основ екіпірування тенісиста, варіантність якої просто зашкалить: існує безліч різноманітних ракеток з точки зору як дизайну, так і фізичних показників у використанні. У нас ви можете вибрати кращі із кращих! Купити ракетки для тенісу в Україні в “Світ спорту”.

Що необхідно знати про тенісні ракетки?

Ракетка для тенісу – перше, до вибору чого повинен підійти кожний бажаючий зайнятися настільки активним видом великого спорту. Використання правильного екіпірування сприяє тому, що початківець спортсмен легко й швидко вливається в режим гри. Тенісна ракетка визначає силу ударів і стиль гри тенісиста. Вибираючи знаряддя, необхідно мати на увазі такі показники:

  • вага ракетки – новачкам, жінкам і дітям краще вибирати легше, адже гра вимагає маневреності, а з важкою ракеткою як ведуча рука, так і сам гравець незабаром можуть стомитися, і становити конкуренцію супротивникові буде вже набагато важче;
  • довжина рукоятки – є коротше, є довше тут усе залежить від переваг гравця і його індивідуального способу вести гру в теніс;
  • твердість натягу струн – характеристика, яка визначає силу удару, а точніше віддачі м'яча.

При виборі ракетки для великого тенісу не просто можна, а потрібно враховувати усе вище перераховані показники, адже невідповідність жадається з дійсним може привести до того, що тенісист може не повністю насолодитися процесом гри, показати себе не із кращої сторони або навіть одержати травму (у випадках із занадто важкими ракетками й не відповідної фізичною підготовкою, наприклад).

Перефразовуючи відоме вираження, можна сказати “зустрічають по екіпіруванню, а проводжають по грі”. Усе це до того, що на сьогодні вибір полягає не тільки у фізичних характеристиках, але й у дизайні й колірній гамі тенісних ракеток, одягу й взуття, про що подбали всі відомі компанії-виробники спортивних товарів на радість тих, хто цінує в спорті естетику!

На нашому сайті є багато моделей жіночих, чоловічих і дитячих тенісних ракеток, які можливо купити в Києву. Нехай ваше екіпірування на грі лише підсилить шквал емоцій і задоволення!