Тенісна ракетка Wilson BLADE 101 TEAM V10 RKT Зелений
WR208810U2В наявності-
Доставка
Доставка по всій Україні Новою Поштою, згідно з тарифами перевізника.
Ви можете оформити замовлення на самовивіз у Києві і на протязі доби забрати його в одному з наших магазинів.
Повернення і обмінВи можете обміняти або повернути товар у плині 14 днів з моменту покупки. Повернення товару в інтернет магазин відбувається через Нову Пошту за рахунок покупця.
Оплата- готівкою
- на карту Приватбанку
| Вага без струн: | 275 g |
| Вид спорту: | Теніс |
| Довжина: | 27''/68,6см |
| Стать: | Унісекс |
| Розмір голови: | 101/652 см2 |
| Розмір ручки: | U2 |
| Сезон: | 2026 |
| Баланс без струн: | 33 cm |
| Вид товару: | Ракетка |



























