Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Купити кежуал кросівки й одяг Onitsuka Tiger Asics у Києву

Кросівки, снікерси, одяг для спорту Onitsuka Tiger, виготовлена в стилі кежуал, – ця зручність у процесі перегони, тренувань і просто прогулянок по вулицях міста. Кросівки Onitsuka Tiger здійснюють відмінну фіксацію, забезпечують терморегуляцію й оберігають від будь-якого виду травм. Продаж чоловічого, жіночого й дитячого спортивного взуття й одягу Оницука Тайгер у Києву в магазині «Світ спорту».

Onitsuka Tiger – японський бренд, продукція якого відрізняється відмінною якістю й унікальними характеристиками. Шанувальники виробника відзначають універсальність дизайну одягу й взуття, які можливо поєднувати в найрізноманітніших стилях. Кежуал стиль продукції органічно вписується в сучасний спосіб життя маленьких і великих міст.

Спортивні кросівки Оницука Тайгер – виправданий розв'язок!

Спортивне взуття Onitsuka Tiger – це:

  • універсальний дизайн;
  • `высокотехнологичность`;
  • терморегуляція;
  • гарна амортизація;
  • витривалість.

Кросівки для спорту даного бренда створені не тільки лише для спорту, casual стиль підкорить аматорів класичного одягу й гармонічних повсякденних образів. Витончені лінії, спокійні тони й мінімалізм – ключові особливості взуття.

Розроблювачі компанії впроваджують легендарні технології й ідеї, міняючі вистава про спортивне взуття.

Onitsuka Tiger наголошує на ортопедичні параметри спортивного взуття, щоб максимізувати комфорт носіння й підтримувати здоров'я стоп своїх споживачів. Кросівки дозволяють зберігати необхідну температуру й проводять висновок вологи, тим самим лишаю спортсменів дискомфортних відчуттів.

Фірмові кросівки й снікерси створені для занять спортом на вулиці й у спеціальних накритих комплексах, витримують вплив механічних факторів і погодних умов. На підошві кросівок розміщені присоски, які сприяють кращій амортизації в русі.

У рамках модельного ряду варто приділити особлива увага, зокрема, лінійці Onitsuka Tiger Mexico, яка підходить для чоловіків і жінок. Серія користується надзвичайним попитом, що не дивно, виходячи з оптимальних параметрів. Матеріали кросівок не натирають і знімають напруга, а технології обробки швів підвищують довговічність позиції.

Одяг для спорту від Onitsuka Tiger: для спорту й на щодня

Спортивний одяг Оницука Тайгер представлена в асортиментах магазину «Світ спорту» рядом категорій:

  • футболки;
  • реглани;
  • толстовки.

Одяг для чоловіків, жінок і дітей дарує відчуття легкості й повної зручності під час перегони, фітнесу або тренувань у залі. Кожний продукт виготовлений з якісних матеріалів, характеристики яких протестовані самою командою бренда й перевірені тисячами новачків і професійних спортсменів.

У магазині «Світ спорту» у Києву можливо купити спортивні кросівки й одяг Onitsuka Tiger для занять спортом і в якості доповнення повсякденних образів.