Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Купити гірськолижні товари Atomic у Києві

Лижі, гірськолижні черевики, захисні шоломи, одяг і аксесуари компанії Atomic – кращі компаньйони початківцям лижникам і дійсним аматорам і професіоналам даного екстремального спорту. Спортивні товари Atomic відрізняються оригінальним дизайном, високоякісними матеріалами. Продаж гірськолижних аксесуарів і взуття Atomic в Україні.

Австрійська компанія-виробник Atomic відома у світі гірських видів спорту, як серед профі, так і серед новачків. Гірськолижний спорт і сноубординг вимагають серйозної підготовки, у тому числі і якісного екіпірування, якому можна без сумнівів довіритися. Спорт реманент Atomic – це надійна опора й упевненість у безпеці під час активного проведення часу в горах.

Більше впевненості на лижах і сноуборді із продукцією Atomic

Компанія Атомік спеціалізується на розробці й випуску лінійок гірськолижного екіпірування для чоловіків, жінок і дітей. Прототипи всіх задуманих проектів бренда ретельно тестуються, завдяки чому на ринок виходить тільки краще, те, що забезпечить найвищий рівень безпеки на схилах.

Асортименти спортивних товарів Atomic на нашому сайті представлений такими розділами:

  • Гірські лижі – у нас ви можете підібрати найбільш зручний і підходящий саме вам формат, розмір і довжину, дизайн, сезон; у магазині є лижі для спортсменів і аматорів будь-якого рівня підготовки.
  • Гірськолижні ціпки – стійкі й зручні, дозволяють надійно зчепитися зі сніжним покриттям, що актуально на гірськолижних спусках.
  • Черевики для г/л видів спорту – спеціально розроблена для лиж і сноубордингу взуття, яке фіксує стопи в найбільш безпечному й комфортному положенні, тим самим мінімізуючи ризик травмування при занятті лижним спортом або активному відпочинку на гірських схилах.
  • Окуляри – один з елементів екіпірування, функціонал якого полягає в зм'якшенні світла, яке відбивається від снігу й знижує рівень концентрації на шляху, а також захисту очей від сильного холодного вітру, снігу й інших подразників.
  • Шоломи – найважливіший гірськолижний аксесуар, головне завдання якого – уберегти голову від ушкоджень при ймовірних падіннях, не дати їй перегрітися або переохолодитися. Шоломи відмінно комбінуються з окулярами-масками й органічно кріпляться разом на голові спортсмена.

Новачок ви або професійний лижник/сноубордист, помніть: безпека насамперед, адже спорт повинен приносити задоволення, а не дискомфорт. Подбайте про себе заздалегідь. Купити товари для г/л спорту в Києву й Україні можна в магазині «Світ спорту».