Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Купити Спортивні Товари ASICS у Києві

У даному розділі представлена продукція світового бренда Asics, відома своєю високою якістю й зручністю. Кросівки, поло, штани, куртки для спорту будь-яких видів і складності зібрані на нашому сайті. Продаж чоловічого, жіночого й дитячого спортивного взуття й одягу по сезонах в Україні.

Спортивні товари ASICS – ця безперечна якість, доступність і унікальність. Кращі серед кращих, Асікс невпинно підкорять нові вершини, ведуть до рекордів і дають кожному спортсменові, будь те новачок або професіонал, зрозуміти: ти унікальний, ти здатний на всі, твоє тіло й воля мають безмежну силу й міць! Співробітники японської компанії незмінно віддані своїм споживачам і їх бажанням, що стає зрозуміло, варто лише побрати пари кросівок або футболку Asics у руки.

Магазин «Світ спорту», у свою чергу, надає спортсменам великий вибір взуття, одягу й аксесуарів Асікс, розподіляючи модельні лінійки по сезонах, рівні фізичної підготовки й параметрам кожного окремого бігуна, футболіста, тенісиста.

Спортивний одяг, взуття й аксесуари Asics необхідно відчути на собі для повного розуміння всієї цінності характеристик кожної із серій або моделей. Ми все-таки небагато розповімо про основну продукцію даного бренда.

Asics – ключ до кращих результатів

Увесь асортименти товарів для спорту Асікс можна розділити на категорії: 

Одяг для великого спорту

У даному пункті не можна не згадати про майках, поло, футболках, толстовках, кофтах і регланах для бігу, фітнесу, занять у залі й інших видів спорту, про куртки, штани, шорти й спідницях, термобілизна, і не тільки! Не хочеться позбавляти уваги ні одну з позицій, адже кожна його дійсно заслуговує. Спортивний одяг для чоловіків, жінок і дітей Asics – це якісне пошиття, матеріали й технології, що дозволяють почувати себе легко й невимушено. 

Спортивне взуття

Про спортивні кросівках Asics відомо навіть тим, хто спортом регулярно не займається, адже дане взуття скорило ринок не тільки спортивними характеристиками, але й оригінальним дизайном, який відмінно підходить уводити, увести до ладу щоденним образам.

Аксесуари для спорту

Різноманітний вибір поясних сумок і рюкзаків, кепок і козирків, шапок так і вабить неповторним стилем. Гарний склад і надійна фурнітура дозволяють використовувати аксесуари Асікс протягом декількох сезонів.

Вибирайте для себе тільки те, що буде підштовхувати до маленьких і більших здійснень, адже на шляху до мети важливий кожний, навіть самий незначний, але певен крок! Купити спортивні товари Asics у Києву можна на сайті магазину «Світ спорту» або у фізичних крапках, адреси яких зазначені в розділі «Магазини».