Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Купити Одяг для Тенісу

Тенісний одяг викликають довіра брендів Asics, Nike, Wilson – незамінний атрибут якісної й серйозної гри на корті. Десятки унікальних моделей поло, шортів, майок, футболок для чоловіків, жінок і дітей не залишають байдужими нікого, зупинитися на одній позиції дуже складно! Магазин «Світ спорту» здійснює продаж стильного й комфортного одягу для гри у великий теніс.

Будь-який вид спорту має особливості в плані техніки рухів тіла, швидкості гравця, сили й реакції, тому до вибору одягу завжди потрібно підходити вибірково. Великий теніс – це миттєва реакція, повна воля рухів корпуса й рук, певен фіксація нижньої частини тіла й у той же час можливість безперешкодно змінити позицію на корті, це витривалість і зосередженість, що вимагають інтенсивних тренувань.

Світові компанії, чиї назви знайомі всім, хто займається яким-небудь спортом або має справа зі спортивним одягом, взуттям і аксесуарами, Wilson, Asics, Nike, розробляють і випускають найбільш підходящий для тенісу одяг: зручну, легку, довговічну. На всіх етапах виробництва бренди враховують імовірність усіляких погодних умов, фізичні показники сотень тисяч гравців по усьому світу й виняткові особливості ведення гри в теніс.

«Світ спорту»: Високоякісний тенісний одяг у Києву, Україні

На нашому сайті представлена першокласна тенісний одяг для всіх спортсменів: початківців і профі. Акцент кожної з позицій зосереджений на якості й підвищенні особистих результатів кожного гравця. З основних позицій асортиментів нашого магазину варто виділити:

  • Майки й футболки, поло – базові елементи одягу тенісиста, що володіють поруч унікальних, спрямованих на поліпшення продуктивності технологій, серед яких, наприклад, «nanoWIK», відводить вологу від поверхні тіла гравця.
  • Шорти – оптимальний чоловічий, жіночий, дитячий предмет тенісного одягу для переможної гри на корті й у залі.
  • Спідниці й спідниці-шорти – максимально вільний, абсолютно не сковуючий тип одягу для жінок.
  • Тайтси – еластичні, м'які й легені, ідеально облягають ноги, надаючи цим упевненості у волі рухів.
  • Штани – варіант для гри в залі або ж на відкритому корті при невисокій температурі повітря або вітрі, у кожному разі дозволяють зберігати оптимальні фізичні показники тіла.
  • Кепки – стильний аксесуар, який захищає голову від перегріву на відкритому повітрі, а також допомагає зосередитися на м'ячі й грі в цілому в умовах сонячної погоди.
  • Носки – елемент, несучий відповідальність за терморегуляцію й своєчасне відведення зайвої вологи, запобігає натиранням.

Тенісний спорт любить активних гравців, а спеціалізований одяг з нашого асортиментів надихає на життя в русі! Купити тенісний одяг у Києву можливо в магазині «Світ спорту».