Тенісна ракетка Wilson BLADE 104 V10 FRM Зелений
WR208511U2В наявності-
-
Доставка
Доставка по всій Україні Новою Поштою, згідно з тарифами перевізника.
Ви можете оформити замовлення на самовивіз у Києві і на протязі доби забрати його в одному з наших магазинів.
Повернення і обмінВи можете обміняти або повернути товар у плині 14 днів з моменту покупки. Повернення товару в інтернет магазин відбувається через Нову Пошту за рахунок покупця.
Оплата- готівкою
- на карту Приватбанку
| Вага без струн: | 290 g |
| Вид спорту: | Теніс |
| Довжина: | 27,5''/69,8см |
| Стать: | Унісекс |
| Розмір голови: | 104/671 см2 |
| Розмір ручки: | U2 |
| Сезон: | 2026 |
| Баланс без струн: | 32 cm |
| Вид товару: | Ракетка |






























