Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Гірськолижні палиці

Прагнучи скорити нові й нові вершини, подбайте про наявність гірськолижних ціпків, які на ряді із самими лижами й іншим спорядженням забезпечать максимальну стабільність катання й дозволять виявити себе на схилі як не можна краще. Продаж лижних ціпків Саломон і Атомік у Києву й Україні в магазині «Світ спорту».

Гірськолижні ціпки – один з базових елементів спорядження, відповідальний за стійкість лижника на втрамбованому снігу й непідготовлених схилах. Як і будь-який предмет екіпірування, ціпка мають ряд особливостей, які безперечно необхідно враховувати при виборі. Звичайно, мова йде тільки про найбільш якісні продукти, позицію Salomon і Atomic серед яких посідають перші місця.

Від чого варто відштовхуватися при виборі гірськолижних ціпків?

Першим і головним параметром добору ціпків для г/л спорту є їхнє співвідношення з ростом спортсмена. При використанні ціпків лікоть лижника повинен згинатися під кутом 90 градусів. Якщо ціпка занадто довгий, лижник втрачає можливість правильного здійснення повороту, тобто знижується стабільність руху, що може привести до травмування. Ціпка, довга яких менше по співвідношенню до росту спортсмена, мінімізують відчуття опори, лижникові доводиться сильніше нахилятися, що також може привести до втрати контролю власного тіла при різного роду маневрах.

Про фізичні параметри гірськолижних ціпків

Увесь асортименти гарних лижних ціпків розділяють на кілька категорій щодо таких характеристик, як форма, матеріал, і, звичайно, потреби самих спортсменів.

За формою:

  • туристичні – мають однакову товщину по всій довжині, призначені для неутрамбованого снігу, відрізняються тривалим терміном служби й надійністю.
  • спортивні – конусоподібні, товщина знижується вниз від ручки; ідеально підходять для підготовлених трас, допомагають зберегти максимальний баланс і стабільність.

За матеріалом:

  • алюмінієві – легені й гнучкі, гнучкість є величезним плюсом при падіннях лижника, адже завдяки їй ціпки не ламаються, а гнуться, повернути їх до колишньої форми зовсім нескладно;
  • вуглекомпозитні – вибір тих лижників, хто прагне досягтися справжніх спортивних успіхів, склад продукції робить її легкої й одночасно оптимально твердої, дарує спортсменам відчуття абсолютної впевненості в русі.

За потребами лижників:

  • дитячі;
  • для новачків;
  • для їзди на рівних майданчиках;
  • для спортсменів, мають проблеми зі спиною.

У магазині спортивних товарів «Світ спорту» представлений різноманітний асортименти гірськолижних ціпків Саломон і Атомік для чоловіків, жінок і дітей, купити які можна в Києву або замовити доставку зручним способом по Україні.