Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Купити Гірські Лижі Чоловічі, Жіночі В Києву, Україні

Гірські лижі стануть кращим компаньйоном на схилах будь-якої складності, для новачків і професійних спортсменів. Широкий модельний ряд відкриває море можливостей для всіх, хто прагне скорити непохитні вершини. Купити гірські лижі в Києву й Україні в магазині спортивних товарів «Світ спорту».

Гірськолижний спорт – один із самих захоплюючих і екстремальних. Гірські лижі – центральний предмет спорядження будь-якого спортсмена, підкоряючого вершини й схили. Підходити уводити, увести до ладу вибору лиж необхідно дуже педантично, адже фізичні й механічні можливості продукції багато в чому визначають стиль їзди й успіх кожного унікального лижника. 

На світовому ринку передовими виробниками товарів для г\л спорту вважаються бренди Salomon і Atomic. Дані компанії безперервно розбудовуються, вкладають неймовірна кількість інтелектуальних ресурсів у розробку продукції й підтримка першості в списках самих продуктивних і якісних. 

Основні критерії для вибору гірських лиж

Вибір гірських лиж повинен ґрунтуватися не тільки на візуальних побажаннях, але й з обліком інших факторів, серед основних: 

  • Рівень підготовки – майстерність лижника відіграє немаловажну роль у виборі лиж, адже впливає на вимоги, серед іншого, до твердості й пружності продукції, маневреності; увесь асортименти гірських лиж Саломон і Атомік фахівці ділять на три основні категорії: карвінгові ( для катання на підготовлених трасах), універсальні (підходять для їзди на будь-яких схилах) і професійні ( для великого спорту). 
  • Ріст спортсмена – експерти розрахували, що найбільш оптимальним варіантом гірських лиж для кожного спортсмена будуть ті, які відповідають його росту, від показника якого віднімається 20 см: при росту 180 см найкраще підійдуть лижі довжиною 160 см. 
  • Стиль катання – усіх лижників можна розділити на тих, хто любить спокійне й плавне катання й шанувальників агресивної їзди; характеристики гірських лиж міняються від моделі до моделі залежно від стилю катання. Лижі коротше доводяться по душі тим, хто цінує в катанні маневреність і займається фрірайдом, більш довгі ж дозволяють почувати себе максимально впевнено на снігу й підходять для об'їжджених схилів. 
  • Дизайн – питання абсолютно індивідуальних переваг; великий спектр колірної гами й різноманітність геометричних розв'язків не сковують бажань і дозволяють вибрати ідеальні лижі. 

3 ключових елемента для повного катального спорядження гірськолижника

Гірськолижний спорт - популярний вид відпочинку мільйонів людей. Спорт, який для деяких стає любов'ю на все життя. Заради моментів одержання особливих відчуттів, викиду адреналіну в кров, багато готові підкорити вершини знову й знову. Але це вимагає чималих фізичних зусиль і якісного екіпірування.

Як аматори, так і адепти гірськолижного спорту так чи інакше зустрічаються із пробреться вибору якісного й міцного спорядження для занять таким екстремальним видом спорту. 

Ключові позиції серед лінійки товарів для гірськолижного спорту займають лижі гірські, гірськолижні ціпки й черевики.

Гірські лижі

Для початку розберемося, для чого саме вам необхідні гірські лижі?

  • Для їзди на підготовлених схилах.
  • Для позатрасовий їзди. 
  • Для аматорського катання.
  • Для участі в змаганнях.
  • Для виконання спусків і трюків задом наперед.
  • Для лижних походів або  скі-альпінізму.

У магазині “Світ спорту” наші професійні співробітники підберуть гірські лижі виходячи з ваших переваг і потреб.

Для їзди на підготовлених гірськолижних схилах, виконання різаних крутих дуг, призначені спеціалізовані карвінгові лижі (Carving, Easy Carving, Race Carving). 

Спеціально створені для позатрасовий їзди лижі для фрірайда (Freeride). Цей тип лиж максимально широкий, з їхньою допомогою виходить відмінно кататися як по пухкій цілині, так і мокрому снігу, і вітровому насту.

Компромісний варіант між карвінгові і фрірайдовими лижами - універсальні моделі із широкою талією (All-mountain).

Переважно для участі в змаганнях, для їзди на більших швидкостях, вибирають тверді спортивні лижі (Racing, Slalom, Giant Slalom).

Для фанатів виконання акробатичних трюків з передбачуваними стрибками із трамплінів, підготовлених бугрів, для повітряної акробатики в лижних парках, підійдуть лижі для фрістайлу (Freestyle). Ви можете купити гірські лижі в Києву у нашому магазині “Світ спорту” на будь-який смак.

Гірськолижні ціпки

Не менш важливий елемент гірськолижного спорядження - гірськолижні ціпки, - опора, яка дозволить зайняти певен позицію на схилі. При виборі гірськолижних ціпків важливо враховувати їхню довжину. Для новачків підійдуть алюмінієві, а професіоналам слід вибирати з більш легкого матеріалу, наприклад, графітові.

Гірськолижні черевики

Для повного екіпірування необхідно вибрати надійні й безпечні гірськолижні черевики. Фахівці індивідуально й безпомилково підберуть для вас, що сподобався модель із широкої лінійки черевиків, представленої в нашому магазині.

Найвищі позиції в секторі екіпірування для гірськолижного спорту більш ніж піл сторіччя займають бренди Salomon і Atomic. Величезний асортименти товарів для занять гірськолижним спортом представлений у магазині “Світ спорту”. Ціни на гірськолижне спорядження в нас приймаються й відповідають якості.