Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Гірськолижні шоломи, окуляри й захист

Шоломи, окуляри й захист для занять гірськолижним спортом і сноубордингом – елементи екіпірування, які в комплексі з якісним лижним одягом і взуттям забезпечують на морозні й вітряних засніжених гірських схилах комфорт і максимально припустимий рівень безпеки. Магазин спортивних товарів «Світ спорту» здійснює продаж гірськолижних шоломів, окулярів і захисних аксесуарів у Києву й по Україні.

Екстремальний спорт приносить максимум емоцій і вражень тоді, коли спортсмен споряджений основними предметами одягу й аксесуарами, що гарантують захист від різного роду зовнішніх впливів. На гірськолижних схилах безпекою зневажати не можна в жодному разі. Шоломи, окуляри й захист для лижного спорту – три кити, на яких завжди можна покластися.

Чому примітні гірськолижні шоломи, окуляри й елементи захисту?

Гірськолижний спорт і сноубординг досить унікальні, тому й вимагають унікального підходу в підготовці до занять. Розглянемо, чому кожна з перерахованих вище позицій безсумнівно заслуговує на увагу.

  • Шоломи – здійснюють захист усієї голови від механічних ушкоджень, ризик виникнення яких виникає при падіннях або ударах, і фізичного впливу: сильного холодного вітру, низьких температур, влучення прямих сонячних променів протягом тривалого періоду часу; шоломи мають складну конструкцію, завдяки якій аксесуар, серед іншого, проводить, наприклад, терморегуляцію; якісні брендові шоломи для професійних лижників і новачків дозволяють зручно надягати й спеціальні окуляри.
  • Окуляри – немаловажний елемент екіпірування, відповідальний за захист очей від: вітру, відблисків сонячного світла від снігу, влучення снігу. Окуляри для гірськолижного спорту виготовлені з неймовірно міцних матеріалів і мають покриття, спотворює сприйняття квітів, що дозволяє зберегти здоров'я очей і концентрацію при зм'якшених квітах (сліпуче білий сніг стає жовтіший, рожевіше й т.д.).
  • Захист – на нашому сайті можна купити спеціальний гірськолижний захист, який убереже окремі частини тіла від травм і додасть упевненості. Надійна підтримка у вигляді захисту відкриває на гірськолижних трасах море можливостей для чоловіків, жінок і дітей будь-якого рівня підготовки.

Авторитетні бренди Salomon і Atomic постійно вдосконалюють технології виготовлення гірськолижного захисту, щоб випливати всім сучасним тенденціям катання на підготовлених і непідготовлених схилах будь-якої складності. Актуальні матеріали й проекти позицій так і ваблять своєю досконалістю.

Купити шоломи, окуляри й захист для занять гірськолижним спортом і сноубордингом можна в магазині «Світ спорту», локально розташованому в Києву, або замовити на сайті доставку продукції в будь-яке місто України.