Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Купити окуляри (маски) для лижників і сноубордистів

Окуляри-Маски для гірськолижного спорту – необхідний елемент екіпірування, захищаючий ока від надмірного навантаження й зовнішнього природнього впливу. У нашому магазині можливо купити окуляри Salomon – продукцію, виготовлену з високоякісних міцних матеріалів. Продаж масок для г/л видів спорту Саломон у Києву.

У чому специфіка гірськолижних окулярів?

Усі професійні лижники й сноубордисти використовують спеціальні гірськолижні окуляри, і адже не просто так. Новачкам варто розуміти важливість окулярів-масок, відповідальних за:

  • терморегуляцію: температура тіла спортсмена вкрай відрізняється від мінусової температури зовнішнього середовища на гірськолижних трасах і доріжках, що може викликати “запотівання” окулярів і приводити до погіршення видимості шляхи, що дуже небезпечно. Спеціальні окуляри-маски для лижного спорту й сноубордингу Salomon мають подвійні лінзи, що дозволяє уникнути наслідків температурного перепаду;

  • захист від надмірного світла: засніжені траси відмінно відбивають сонячне світло, надмірна кількість якого негативно впливає на здоров'я очей і здатність чітко бачити, спеціальне покриття г/л окулярів Саломон знижує сприйнятливість до відбивається світла; 

  • захист від влучення снігу на трасах і обвітрювання при катанні.

Гірськолижні окуляри-маски Salomon, які можна купити в Україні в “Світ спорту”, ідеально облягають голову (необхідне обов'язкове приміряння-добір під індивідуальні розміри) і надійно втримуються в закріпленому положенні під час усього сеансу катання, не натираючи й не створюючи ніяких незручностей.

У підході до гірськолижних видів спорту в першу чергу необхідно подбати про безпеку, і тоді активне проведення часу стане тільки в радість!