Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Захисні гірськолижні шоломи Salomon і Atomic для початківців і профі

Гірськолижні шоломи – базове екіпірування для новачків і професіоналів лижних видів спорту. Якість шолома відповідає за здоров'я й навіть життя спортсмена, тому варто вибирати продукцію брендів з недокірливою репутацією. У магазині “Світ спорту” здійснюється продаж шоломів для г/л спорту й сноубордингу Salomon і Atomic по всій Україні.

Гірськолижні шоломи бережуть голову від травм і механічних впливів, що вкрай необхідно, особливо для аматорів позатрасового катання. Як і маски, шоломи вимагають обов'язкового приміряння: для надійного захисту вони повинні підходити по розміру й ідеально прилягати й фіксуватися, не приносячись ніякого дискомфорту лижникові або сноубордисту. На нашому сайті представлені гірськолижні шоломи двох світових брендів: Salomon і Atomic. Продукцію кожного з них варто розглянути окремо.

Особливості й функціональність шоломів для г/л видів спорту

Шоломи з асортиментів нашого сайту відкритого типу, зі спеціальними підбивками на вухах, які з легкість можна почистити або випрати після сеансу катання. Шоломи мають вентиляційну систеться у вигляді прорізів, яка допомагає тримати в нормі температурний режим голови, не даючи їй перегріватися й переохолоджуватися, що в наслідок може вберегти від простудних захворювань.

Гірськолижні шоломи Salomon і Atomic виготовлені з міцного полікарбонату, внутрішня м'яка частина конструкції полегшує силу ударів при падіннях на схилах і трасах. Екіпірування має спеціальні ремінці, за допомогою яких надійно кріпиться до голови лижника або сноубордиста. На лижні шоломи можна надягати спеціальні окуляри (маски), але знову ж таки – без приміряння правильно підібрати розмір і модель складно.

Шоломи Salomon і Atomic виконані в різних дизайнерських розв'язках, завдяки чому кожний спортсмен може виділитися оригінальним екіпіруванням на засніженій трасі. Продукція універсальна, підходить як чоловікам, так і жінкам, питання лише в параметрах голови. 

Широкий вибір гірськолижних шоломів Salomon і Atomic в “Світ спорту” дозволить купити в Києву краще екіпірування для зимових видів спорту.