Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Гірськолижні рукавички Salomon, Zanier для чоловіків, жінок і дітей

Гірськолижні рукавички – найважливіший елемент екіпірування лижника, захищаючий долоні від переохолодження й кисті рук від різноманітних ушкоджень на трасах. У магазині “Світ спорту” у Києву здійснюється продаж лижних рукавичок і рукавиць Zanier і Salomon, якість яких довгі роки залишається на висоті.

Гірськолижні види спорту досить травмонебезпечні, саме тому спортсменам потрібно підходити уводити, увести до ладу питанню екіпірування дуже серйозно й підбирати абсолютно всі елементи, від захисних шоломів і до спеціальних рукавичок. Важливо підкреслити, що необхідні саме спеціальні лижні рукавички або рукавиці, при виготовленні яких ураховуються всі обставини їх використання й застосовуються унікальні технології, підвищують рівень безпеки на трасах. 

Специфіка гірськолижних рукавичок у тому, що вони захищають руки спортсменів не тільки від холоду, але й від серйозних ушкоджень, адже мають спеціальні вставки з титану або карбону на пальцях і зап'ястя. 

Що необхідно враховувати при виборі гірськолижних рукавичок?

Вибираючи рукавички, потрібно обов'язково робити приміряння, щоб вони ідеально сиділи на руці, не утягували й не були вільними. Замовляючи рукавички онлайн, варто виміряти параметри руки й проконсультуватися зі співробітником магазину. 

Необхідно розуміти, що існують: 

  • гірськолижні рукавички – найбільш зручні, надають відділення для всіх пальців, що спрощує хватку та інші рухи, до використання рукавичок прибігає безліч професіоналів, але вони відмінно підходять і для новачків; 
  • гірськолижні рукавиці – мають два відділення: для великого пальця й чотирьох інші, їх перевагою є максимальна терморегуляція, найчастіше використовуються жінками, підходять для катання на легких трасах або прогулянок на лижах; 
  • трипалі рукавиці – мають трьома відділами: для великого пальця й два на інші чотири; у порівнянні з рукавичками, даний тип краще зберігає тепло, а в порівнянні з гірськолижними рукавицями, дає можливість зручніше тримати лижні ціпки. 

На нашому сайті представлені гірськолижні рукавички Salomon і Zanier для чоловіків, жінок і дітей з довгими манжетами, запобігають влучення снігу під рукав. Продукція виготовлена із синтетики й шкіри. 

Ви можете замовити на сайті або купити в магазині “Світ спорту” зручні гірськолижні рукавички й рукавиці Zanier і Salomon, які вбережуть ваше здоров'я під час занять зимовим спортом і відпочинку.