Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Купити термобілизна для лижників і сноубордистів

Термобілизна є важливим атрибутом лижників і сноубордистів в умовах зниженої температури, мінливої вологості й вітряності. Якісні матеріали й пошиття – ключ до максимального комфорту, що немаловажне в подібному спорті. Продаж термобілизни в Україні в онлайн-магазині “Світ спорту”.

З термобілизною хоч на край світла!

При заняттях гірськолижними видами спорту й сноубордингом сніжні зимові умови на трасах, спусках і позатрасових місцевостях можуть погано позначитися на здоров'я спортсменів. На щастя, на допомогу завжди приходить термобілизна – спеціальний одяг, який відмінно зберігає тепло, не пропускаючи його назовні, і одночасно не задіє ефект “плівки”.

Представлене на нашому сайті термобілизна має в складі унікальні 3D-тканини, які дозволяють проникати повітрю, але не випускають тепло, а також регулюють рівень вологи.

Особливість термобілизни полягає в тому, що його виготовляють з мінімальною кількістю швів, щоб навіть будучи під масою іншого одягу, не приносити спортсменові дискомфорт, який може розсіяти зосередженість на необхідності виконувати конкретні дії, що у свою чергу дуже небезпечно при заняттях сноубордингом або лижними видами спорту.

Лижне термобілизна вимагає приміряння або добору по розмірній сітці, щоб ідеально підійшло й сиділо практично невідчутно, не натираючи й не стягаючи. На нашому сайті представлене жіноче, чоловіче й дитяче термобілизна для г/л спорту, у різних розцвіченнях і розмірах, так що радимо ознайомитися з усім асортиментами. 

В “Світ спорту” можливо купити брендове термобілизна для чоловіків, жінок і дітей у Києву й замовити доставку в інші міста України. Утеплюйтеся, відправляючись у зиму!