Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Гірськолижні Штани

Штани для гірськолижного спорту й сноубордингу заслуговують на величезну увагу як новачків, так і професіоналів. Як частина базового екіпірування штани для г/л спорту виконують ряд функцій, сприяють збереженню здоров'я й зручності на підготовлених і непідготовлених схилах. Магазин «Світ спорту» здійснює продаж лижних штанів по всій Україні.

Відомі світові компанії, як, наприклад, Salomon, випускають лижні штани для чоловіків, жінок і дітей з обліком усіх важливих фізичних показників, у тому числі й рівня попередньої підготовки спортсмена. У магазині «Світ спорту» кожний зможе підібрати для себе штани для г/л спорту, комфорт носіння яких буде перевершувати всі очікування.

Основні особливості гірськолижних штанів

Штани для г/л спорту багато в чому відрізняються від звичайних штанів, навіть зимових утеплених, саме тому не варто заміняти цей предмет спорядження лижника або сноубордиста схожими, на перший погляд, позиціями. Штани для лижного спорту мало чому відрізняються від штанів для сноубордингу, тому обоє типу можна класифікувати як один – штани для г/л спорту. Ключові відмінності в порівнянні зі звичайними криються в тому, що:

  • покрій гірськолижних штанів забезпечує оптимальну волю рухів: одяг не сковує тіло при поворотах і маневрах, не віджимає й у той же час не «висить»;
  • відносно висока посадка штанів для г/л спорту й сноубордингу запобігає влученню снігу під куртку;
  • лижні штани мають гідний рівень водостійкості й паропроникності, зокрема, для спортсменів, які віддають перевагу середній інтенсивності занять, показник (з яким можна ознайомитися на ярлику) 5000 мм/5000 гр буде оптимальним;
  • кишені якісних гірськолижних штанів закриваються на блискавку-змійку, а не на липучку, а також водонепроникні, що дозволяє зберігати в них без ризику телефон, ключі та інше; язичок змійки повинен бути більшим, щоб було зручно відкривати/закривати кишені в рукавичках;
  • штани для лижного спорту й сноубордингу випаровують зайву вологу, досить утеплюють, при цьому не дозволяючи перегріватися, зокрема, при підйомі на гірські вершини.

Високоякісні гірськолижні штани не втрачають своїх фізичних властивостей протягом багатьох лижних сезонів, тому є розумною інвестицією у високий рівень захисту й комфорту в процесі досягнення нових успіхів і скорення вершин. Стильний дизайн гірськолижних штанів дарує спортсменам можливість робити маневри ефектно і яскраво.

Купити штани для гірськолижного спорту в Києву можна в магазині «Світ спорту», здійснюючому доставку по всій Україні.