Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Купити лижні Шкарпетки Zanier і Salomon для чоловіків, жінок і дітей

Носки для гірськолижного спорту й сноубордингу так само незамінні, як самі лижі й сноуборд. Дана деталь екіпірування спортмена має найважливіше значення. Носки для г/л спорту призначені для терморегуляції, фіксації стопи, відведення вологи, і не тільки. Продаж носків для сноубордингу й лижного катання Саломон і Занієр у Києву в магазині спорт-товарів “Світ спорту”.

У чому перевага лижних носків перед звичайними спортивними?

Не тільки спортсмени, але й ті, хто зі спортом на «ви», знають, що ноги завжди необхідно тримати в теплі. Тепле взуття й спеціальне носки для лижних видів спорту запобігають переохолодженню стоп в умовах засніжених гірських трас, де температура повітря набагато нижче нуля, і не дозволяють їм перегріватися.

Функціональність носків для сноубордингу й катання на лижах не обмежується однієї лише терморегуляцією, як було сказано вище. Виробники лижних носків опікуються про фіксацію стоп, а це у свою чергу оберігає як новачка, так і профі на трасі від неправильного положення ступень і навіть вивихів. Спеціальні носки підбудовуються під унікальну стопу кожного й утримують її в потрібному положенні в період усього сеансу катання.

Носки для сноубордингу відмінно справляються з питанням вологи, вони не пропускають її з поза й не дозволяють стопам надмірно потіти, що здійснюється ще й за рахунок описаної вище термальної регуляції.

На сайті “Світ спорту” є цілий вибір носків для г/л спорту від компаній Zanier і Salomon. До складу більшості моделей входить вовна, за рахунок якої бренд підвищує терморегуляторні властивості продукції. Носки даного виробництва дуже міцні й захищають стопи від натирання нової або просто незручної спортивної  взуттям.

У нашому магазині можна купити якісні, комфортні, довговічні носки для лижного спорту й сноубордингу Salomon і Zanier, які дбайливо подбають про стан і здоров'я стоп у самих морозних умовах.