Як запобігти біговим травмам?

Як запобігти біговим травмам?

Біг - це природна активність, для якої наше тіло й створене (за деякими твердженнями). Але питання як зменшити ризик травм, не має простої відповіді.

Треба захищати себе за допомогою силових вправ та розтяжки, які зроблять ваші м’язи зв’язки та сустави витривалішими і дозволять бігати по горах.
Однією з найпоширеніших причин травм бігунів є недостатня сила малих м’язів (які стабілізують тіло) та слабкість сухожиль. Ключем вирішення цих проблем є загальна фізична підготовка, спрямована на укріплення м’язів та сухожиль.

Другим аспектом запобігання травматизму є дозування різних навантажень, та їх періодичність. Багато бігунів порівнюють себе з іншими спортсменами та переможцями забігів. Але важливо не "скільки кілометрів пробігли сьогодні", а скільки кілометрів ви пробігли до цього моменту. Є ті, хто може пробігати 200 км за тиждень, не травмуючись, а інші часто травмуються пробігши 30+ км.
Потрібно бути терплячими та прогресувати поступово, не форсуючи підготовку.

Важливу роль відіграє взуття.
Погане взуття - це те, що не підходить під вашу стопу і завдає дискомфорту.
Взуття, яке не підходить вам, може підходити іншим людям, тому потрібно орієнтуватись на свій досвід та відчуття. Але класне взуття на 100% не захистить вас від травм, тому що існує багато інших факторів. Але погане взуття може бути причиною травм.
Кросівки Salomon можна вибрати тут

В підсумку щоб уникнути травм важливо:
- зміцнювати м’язи
- поступово збільшувати навантаження
- знайти підходящу пару кросівок
- вести здоровий спосіб життя

  • Полный комплект экипировки и снаряжения для лыжника
    16.09.2021

    Кто-то с нетерпением ждет лета, чтобы отправиться на море, искупаться и позагорать. А любители горных лыж не могут дождаться зимы, чтобы поехать на курорты и покататься по горным трассам. В отличие от морского отдыха, особенно пребывания в отеле, поездка в горы предполагает гораздо больше инвентаря и снаряжения. Поэтому, если Вы в первый раз собираетесь в Альпы или на Кавказ, а может и в более экзотичные места, то стоит предварительно заглянуть в магазин "Світ Спорту".