Безкоштовна доставка на товари з нових колекцій (інформація у консультантів)

Як запобігти біговим травмам?

Як запобігти біговим травмам?

Біг - це природна активність, для якої наше тіло й створене ( за деякими твердженнями). Алі питання як зменшити ризик травм, не має простої відповіді.

Треба захищати собі за допомогою силових вправ та розтяжки, які робити ваші м’язі зв’язки та суглоби витривалішими й дозволяти бігати по горах.
Однією з найпоширеніших причин травм бігунів є недостатня сила малих м’язів (які стабілізують тіло) та слабкість сухожиль. Ключем вирішення цих проблем є загальна фізична підготовка, спрямована на укріплення м’язів та сухожиль.

Іншим аспектом запобігання травматизму є дозування різних навантажень, та їх періодичність. Багато бігунів порівнюють собі з іншими спортсменами та переможцями забігів. Алі важливо не "скільки кілометрів пробігли сьогодні", а скільки кілометрів ви пробігли до цього моменту. Є ті, хто може пробігати 200 км за тиждень, не травмуючись, а інші часто травмуються пробігши 30+ км.
Потрібно бути терплячими та прогресувати поступово, не форсуючи підготовку.

Важливу роль відіграє взуття.
Погані взуття - це ті, що не підходить під вашу стопу й завдає дискомфорту.
Взуття, яку не підходить вам, може підходити іншим людям, тому потрібно орієнтуватись на свій досвід та відчуття. Алі класне взуття на 100% не захистити вас від травм, тому що існує багато інших факторів. Алі погані взуття може бути причиною травм.
Кросівки Salomon можна вибрати отут

У підсумку щоб уникнути травм важливо:
- зміцнювати м’язі
- поступово збільшувати навантаження
- знайти підходящу пари кросівок
- вести здоров'їв спосіб життя