Колекція Wilson Roland Garros

Колекція Wilson Roland Garros

У 2020 році компанія Wilson стала офіційним партнером відкритого чемпіонату Франції з тенісу - Roland Garros. Він проходить щорічно на території в Парижі, протягом двох тижнів на відкритих грунтових кортах, починаючи з 1891 і є одним з 4 турнірів Великого шолому. Зазвичай турнір проводиться в травні але цього року турнір було перенесено на осінь.

На честь нової співпраці було випущено спеціальну лінійку товарів Wilson Roland Garros. Вся екіпіровка зроблена в нових кольорах: фіолетовий та помаранчевий - колір французьких кортів.

М’яч Wilson ROLAND GARROS

Розроблений новий офіційний м’яч турніру, пристосований до гри на французьких грунтових кортах. М’яч затверджено ITF і ним будуть грати всі матчі турніру. 

М'яч Wilson Roland Garros продовжує традицію високої продуктивності на найбільших спортивних аренах. Головною перевагою є новий сердечник, який складається на 100% з каучуку та призначений для більш тривалих розіграшів і покриття, що запобігає збору вологи та бруду.

Ракетка Team Roland Garros

Дизайн, натхненний стилем та вишуканістю Roland Garros.

Ракетка Team Roland Garros надзвичайно легка та легка в управлінні, має конструкцію, яка підкреслює комфорт та маневреність. Легкий каркас полегшує обробку розіграшів біля сітки та викручує удари від базової лінії, не напружуючи руку чи плече. Конструкція із збільшеною довжиною в ручці для додаткового покриття корту. 

Струни Luxilon ALU POWER ROLAND GARROS

Створені, щоб відсвяткувати найбільше видовище сезону на грунтових кортах Франції, ALU Power Roland Garros забезпечує чудову потужність і контроль над м’ячем з підвищеною міцністю. Трохи більший діаметр допомагає протистояти виснажливим розіграшам. Ця струна ALU Power, покрита цегляним кольором RolandGarros, забезпечує стабільні показники для найвищих результатів чемпіонату.

Рюкзак Wilson ROLAND GARROS TOUR

Рюкзак Roland Garros Tour підходить для поїздок на тренування та турніри, його доповнює елегантний стиль з низкою помітних особливостей. 

В рюкзаку є відсік для 2 ракеток та основний відділ, який включає в себе крман для ноутбука, дві бічні кишені для пляшок з водою та переднє відділення з органайзером для менших предметів. Покритий м'яким матовим ПУ матеріалом з фактурними акцентами та логотипом Roland Garros.

Розмір: 48*30*22 см.

Чохол Wilson ROLAND GARROS TEAM 6PK

Roland Garros Team 6 Pack поєднує в собі корисні функції зі стилем. Він складається з тонкотканої поліестерової тканини. Оснащений двома основними відсіками, які вміщують 6 ракеток та чотирма зовнішніми кишенями для додаткового тенісного стафу. З обох боків розміщений офіційний логотип Roland Garros для шанувальників легендарного турніру. 

Ми розповіли не про весь асортимент цієї колекції, в наявності є інші ракетки, в тому числі й дитячі; чохли та рюкзаки різних розмірів та кольорів.

Всі товари колекції Wilson Roland Garros можна переглянути за цим посиланням.

  • Полный комплект экипировки и снаряжения для лыжника
    16.09.2021

    Кто-то с нетерпением ждет лета, чтобы отправиться на море, искупаться и позагорать. А любители горных лыж не могут дождаться зимы, чтобы поехать на курорты и покататься по горным трассам. В отличие от морского отдыха, особенно пребывания в отеле, поездка в горы предполагает гораздо больше инвентаря и снаряжения. Поэтому, если Вы в первый раз собираетесь в Альпы или на Кавказ, а может и в более экзотичные места, то стоит предварительно заглянуть в магазин "Світ Спорту".