Ракетка для падел-теніса Wilson ENDURE PRO V1 синій/чорний
WR190311U2В наявності-
-
Доставка
Доставка по всій Україні Новою Поштою, згідно з тарифами перевізника.
Ви можете оформити замовлення на самовивіз у Києві і на протязі доби забрати його в одному з наших магазинів.
Повернення і обмінВи можете обміняти або повернути товар у плині 14 днів з моменту покупки. Повернення товару в інтернет магазин відбувається через Нову Пошту за рахунок покупця.
Оплата- готівкою
- на карту Приватбанку
| Вид спорту: | Падел-тенниса |
| Довжина: | 455 mm |
| Стать: | Унісекс |
| Розмір ручки: | U2 |
| Сезон: | 2026 |
| Баланс без струн: | 260 mm |
| Вид товару: | Ракетка |
| Вес без струн: | 365 g |






























